Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v Itálii v prosinci 2021. Last Minute zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci v Itálii. Itálie All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Prosinec v Itálii.

1Italie.cz    >    

Dovolená v Itálii - prosinec 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Itálie v prosinci 2021

ITÁLIE - VÁNOČNÍ ŘÍM A VATIKÁN
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Řím a okolí v hvězdičkovém ubytování ITÁLIE - VÁNOČNÍ ŘÍM A VATIKÁN, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až neděle 5. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 311 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy poznávací, adventní levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 13239,- Kč.
 
Milano - adventní víkend v Itálii
Dovolená Miláno levně, s neznámým počtem hvězdiček. Milano - adventní víkend v Itálii s délkou 4 dní, v termínu 2. prosinec 2021 až 5. prosinec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, zimní zájezd leteckou přepravou v ceně 10990 Kč.
 
Prodloužený Víkend V Římě
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Řím a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Prodloužený Víkend V Římě, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až neděle 5. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 311 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 11399,- Kč.
 
Parc Hotel Lago Di Garda
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parc Hotel Lago Di Garda, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až pátek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 312 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 15642,- Kč.
 
Parc Hotel Lago Di Garda
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parc Hotel Lago Di Garda, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až úterý 14. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 312 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 24574,- Kč.
 
La Busa
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Civetta v 2hvězdičkovém ubytování La Busa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 313 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 31 %, v aktuální ceně 2554,- Kč.
 
Grand Hotel Villa Irlanda**** - Gaeta
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Lazio v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Villa Irlanda**** - Gaeta, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 313 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 17741,- Kč.
 
Hotel Villa Diodoro**** - Taormina
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Sicílie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Diodoro**** - Taormina, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 313 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 10944,- Kč.
 
Residence Dei Fiori - Marina Di Campo
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Elba v hvězdičkovém ubytování Residence Dei Fiori - Marina Di Campo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 313 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 2433,- Kč.
 
Agathos
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Lazio v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Agathos, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 313 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5221,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 71 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Itálie All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal