Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v Itálii v prosinci 2020. Last Minute zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci v Itálii. Itálie All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Prosinec v Itálii.

1Italie.cz    >    

Dovolená v Itálii - prosinec 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Itálie v prosinci 2020

Sporthotel Winkler
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sporthotel Winkler, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pátek 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 13150,- Kč.
 
Sporthotel Winkler
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sporthotel Winkler, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 17190,- Kč.
 
Sporthotel Winkler
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sporthotel Winkler, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 17470,- Kč.
 
Sporthotel Winkler
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sporthotel Winkler, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 29500,- Kč.
 
Hotel Margherita: Lyžařský Pobyt 4 Noci
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Livigno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Margherita: Lyžařský Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 7828,- Kč.
 
Hotel Margherita: Lyžařský Pobyt 7 Nocí
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Livigno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Margherita: Lyžařský Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 13699,- Kč.
 
Andalo
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Paganella v 3hvězdičkovém ubytování Andalo, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pátek 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4793,- Kč.
 
Arcangelo
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Řím a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Arcangelo, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 17990,- Kč.
  • Klimatizace
  • Klidná lokalita
  • Wifi zdarma
 
Grand Hotel De La Minerve
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel De La Minerve, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pátek 4. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 33590,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Grand Hotel Tiberio Rome
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Tiberio Rome, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 18690,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Fitness
  • Bar
  • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 2761 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Itálie All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal