Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie
www.1Itálie.cz    >    

Pobyty Itálie

Vyhledávání zájezdů

Pobyty v Itálii - Itálie 2018

Hotel Europa
Dovolená Itálie 2018 - Paganella v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Europa, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 21. únor až sobota 24. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3990,- Kč.
 
Ortles
Dovolená Itálie 2018 - Pejo v 3.5hvězdičkovém ubytování Ortles, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 22. únor až neděle 25. únor, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské levně v aktuální ceně 4490,- Kč.
 
Hotel Menardi
Dovolená Itálie 2018 - Cortina d´Ampezzo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Menardi, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 22. únor až neděle 25. únor, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské levně v aktuální ceně 8990,- Kč.
 
Mühlgarten
Dovolená Itálie 2018 - Kronplatz / Plan de Corones v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mühlgarten, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 22. únor až čtvrtek 1. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské v aktuální ceně 24690,- Kč.
 
Hotel Villa Argentina
Dovolená Itálie 2018 - Cortina d´Ampezzo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Argentina, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 23. únor až středa 28. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 % v aktuální ceně 16290,- Kč.
 
Hotel Menardi
Dovolená Itálie 2018 - Cortina d´Ampezzo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Menardi, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 23. únor až úterý 27. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské levně v aktuální ceně 11890,- Kč.
 
Hotel Alpina
Dovolená Itálie 2018 - Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alpina, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 23. únor až úterý 27. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6090,- Kč.
 
Hotel Corso
Dovolená Itálie 2018 - Kronplatz / Plan de Corones v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Corso, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 23. únor až úterý 27. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7390,- Kč.
 
Agrofarma Agritur Sottoilmelo
Dovolená Itálie 2018 - Marilleva/Folgarida v hvězdičkovém ubytování Agrofarma Agritur Sottoilmelo, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 23. únor až úterý 27. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské levně v aktuální ceně 2572,- Kč.
 
Hotel Sole
Dovolená Itálie 2018 - Trentino v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sole, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pátek 23. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 18753,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 6198 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal