Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka pobytových zájezdů do Itálie za nejlepší ceny online. ☀️ Pobyty s výlety v Itálii. All Inclusive pobytová dovolená v Itálii. Last Minute zájezdy letecky - pobyty levně. Itálie 2021 / 2022.

1Italie.cz    >    

Pobyty v Itálii - Itálie 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Pobyty v Itálii podle termínu

Blu Hotel Natura & Spa
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Folgaria / Lavarone v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Blu Hotel Natura & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až čtvrtek 11. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 29862,- Kč.
 
Hotel Cristallo Di
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Via Lattea / Sestriere v hvězdičkovém ubytování Hotel Cristallo Di, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až neděle 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8466,- Kč.
 
Hotel Du Col Di
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Via Lattea / Sestriere v hvězdičkovém ubytování Hotel Du Col Di, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až úterý 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 17850,- Kč.
 
Hotel Koflerhof
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Koflerhof, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až čtvrtek 4. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 14267,- Kč.
 
Hotel Margherita: Lyžařský Pobyt 5 Nocí
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Livigno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Margherita: Lyžařský Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až úterý 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9710,- Kč.
 
Hotel Margherita: Lyžařský Pobyt 6 Nocí
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Livigno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Margherita: Lyžařský Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až středa 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 11720,- Kč.
 
Hotel Marianna
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Arabba/Marmolada v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Marianna, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až čtvrtek 4. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 13992,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Půjčovna lyží
  • Wifi zdarma
 
Hotel Rio
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Paganella v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Rio, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až úterý 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8511,- Kč.
 
Hotel Stella Alpina Pig- Falcade
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tre Valli v hvězdičkovém ubytování Hotel Stella Alpina Pig- Falcade, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až neděle 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4980,- Kč.
 
Parc Hotel Lago Di Garda
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parc Hotel Lago Di Garda, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až pátek 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 17875,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 11948 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal