Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie
www.1Itálie.cz    >    

Pobyty Itálie

Vyhledávání zájezdů

Pobyty v Itálii - Itálie 2018

Hotel Helios Pig - Rodi Garganico
Dovolená Itálie 2018 - Gargano v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Helios Pig - Rodi Garganico, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 27. duben až neděle 29. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2760,- Kč.
 
Hotel Rosa
Dovolená Itálie 2018 - Ligurská riviéra v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Rosa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 27. duben až pátek 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9999,- Kč.
 
Camping Il Poggetto - Florencie
Dovolená Itálie 2018 - Florencie v hvězdičkovém ubytování Camping Il Poggetto - Florencie, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu pátek 27. duben až sobota 28. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 500,- Kč.
 
Residence Flora - Paestum
Dovolená Itálie 2018 - Kampánie v hvězdičkovém ubytování Residence Flora - Paestum, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 28. duben až sobota 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 24 % v aktuální ceně 2308,- Kč.
 
Hotel Piper
Dovolená Itálie 2018 - Abruzzo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Piper, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 28. duben až čtvrtek 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % v aktuální ceně 5890,- Kč.
 
Residence Stella Maris
Dovolená Itálie 2018 - Ligurská riviéra v hvězdičkovém ubytování Residence Stella Maris, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 28. duben až sobota 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % v aktuální ceně 2114,- Kč.
 
Parco Hemingway
Dovolená Itálie 2018 - Lignano v hvězdičkovém ubytování Parco Hemingway, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 28. duben až pátek 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % v aktuální ceně 1704,- Kč.
 
Florida
Dovolená Itálie 2018 - Bibione v hvězdičkovém ubytování Florida, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 28. duben až čtvrtek 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % v aktuální ceně 978,- Kč.
 
Tiziano B
Dovolená Itálie 2018 - Bibione v hvězdičkovém ubytování Tiziano B, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 28. duben až sobota 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % v aktuální ceně 1498,- Kč.
 
Hotel Senyor
Dovolená Itálie 2018 - Rimini v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Senyor, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 28. duben až sobota 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % v aktuální ceně 6584,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 6956 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal