Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka pobytových zájezdů do Itálie za nejlepší ceny online. ☀️ Pobyty s výlety v Itálii. All Inclusive pobytová dovolená v Itálii. Last Minute zájezdy letecky - pobyty levně. Itálie 2020 / 2021.

1Italie.cz    >    

Pobyty v Itálii - Itálie 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Pobyty v Itálii podle termínu

Aparthotel Campoverde Village**** - San Cataldo
Dovolená Itálie 2020 - Apulská oblast (Puglia) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Campoverde Village**** - San Cataldo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až neděle 19. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % v aktuální ceně 15210,- Kč.
 
Camping Villaggio Internazionale Manacore (Dodavatel 2) - Pe
Dovolená Itálie 2020 - Apulská oblast (Puglia) v hvězdičkovém ubytování Camping Villaggio Internazionale Manacore (Dodavatel 2) - Pe, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až neděle 19. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % v aktuální ceně 5057,- Kč.
 
Grand Hotel Riviera**** - Santa Maria Al Bagno
Dovolená Itálie 2020 - Apulská oblast (Puglia) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Riviera**** - Santa Maria Al Bagno, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až neděle 19. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % v aktuální ceně 18297,- Kč.
 
Hotel Le Acacie
Dovolená Itálie 2020 - Elba v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Le Acacie, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až sobota 18. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % v aktuální ceně 17960,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Golf
 • Surfování
 • Potápěčské centrum
 • Animační programy
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Residence Cala Di Mola
Dovolená Itálie 2020 - Elba v hvězdičkovém ubytování Residence Cala Di Mola, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až sobota 18. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % v aktuální ceně 7003,- Kč.
 
Residence Cala Di Mola
Dovolená Itálie 2020 - Elba v hvězdičkovém ubytování Residence Cala Di Mola, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až neděle 19. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % v aktuální ceně 8170,- Kč.
 
Residence Cala Di Mola
Dovolená Itálie 2020 - Elba v hvězdičkovém ubytování Residence Cala Di Mola, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až pátek 17. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % v aktuální ceně 5838,- Kč.
 
Apartmánový Dům Giorgia - Letní Pobyt
Dovolená Itálie 2020 - Tarvisio v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Giorgia - Letní Pobyt, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až čtvrtek 16. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, v přírodě levně se slevou 7 % v aktuální ceně 1584,- Kč.
 
PENZION PACE ALPINA - LETNÍ POBYT
Dovolená Itálie 2020 - Ravascletto v 2hvězdičkovém ubytování PENZION PACE ALPINA - LETNÍ POBYT, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až úterý 14. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, poznávací, v přírodě levně se slevou 4 % v aktuální ceně 2690,- Kč.
 
Hotel Berna
Dovolená Itálie 2020 - Rimini v 1hvězdičkovém ubytování Hotel Berna, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až neděle 26. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 10961,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 9562 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal