Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka ubytování v Itálii s plnou penzí za nejlepší ceny online. ✅ Zájezdy do Itálie s plnou penzí v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená v Itálii letecky levně. Ubytování v Itálii se stravou v ceně. Dovolená Itálie 2020.

1Italie.cz    >    

Itálie s plnou penzí - Dovolená Itálie 2020

Vyhledávání zájezdů

Itálie s plnou penzí podle termínu

Hotel Ferretti Beach S Bazénem Pig– Rimini Marina Centro
Dovolená Itálie 2020 - Rimini v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ferretti Beach S Bazénem Pig– Rimini Marina Centro, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 30. duben až neděle 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 168 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6510,- Kč.
 
Hotel Posada**** - Palau
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Posada**** - Palau, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až sobota 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 170 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % v aktuální ceně 7661,- Kč.
 
M Glamour Hotel**** - Gabicce Mare
Dovolená Itálie 2020 - Marche v luxusním 4hvězdičkovém ubytování M Glamour Hotel**** - Gabicce Mare, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až sobota 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 170 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % v aktuální ceně 11761,- Kč.
 
Hotel Ferretti Beach
Dovolená Itálie 2020 - Rimini v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ferretti Beach, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 4. květen až čtvrtek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 172 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6420,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětský bazén
 • Golf
 • Surfování
 • Potápěčské centrum
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Hotel Paradiso
Dovolená Itálie 2020 - Ligurská riviéra v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Paradiso, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 5. květen až úterý 12. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 173 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 13931,- Kč.
 
Ferienanlage Le Acacie
Dovolená Itálie 2020 - Elba v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ferienanlage Le Acacie, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 7. květen až čtvrtek 14. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 175 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 10497,- Kč.
 
Hotel Ambasciatori
Dovolená Itálie 2020 - Marche v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Ambasciatori, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 8. květen až středa 13. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 176 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % v aktuální ceně 4837,- Kč.
 
Hotel Clorinda**** - Paestum
Dovolená Itálie 2020 - Kampánie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Clorinda**** - Paestum, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 9. květen až sobota 16. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 177 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 11999,- Kč.
 
Hotel Ambasciatori Pig- Senigallia
Dovolená Itálie 2020 - Marche v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Ambasciatori Pig- Senigallia, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 12. květen až pátek 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 180 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3570,- Kč.
 
Hotel Ferretti Beach S Bazénem Pig– Rimini Marina Centro
Dovolená Itálie 2020 - Rimini v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ferretti Beach S Bazénem Pig– Rimini Marina Centro, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 12. květen až pátek 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 180 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6510,- Kč.
 

Zobrazeno 31-40 z 329 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal