Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka ubytování v Itálii s plnou penzí za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy do Itálie s plnou penzí v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená v Itálii letecky levně. Ubytování v Itálii se stravou v ceně. Last Minute Itálie.

1Italie.cz    >    

Itálie s plnou penzí - Last Minute Itálie

Vyhledávání zájezdů

Itálie s plnou penzí podle termínu

Hotel Marinagri***** - Lido Di Policoro
Dovolená Itálie 2020 - Basilicata v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Marinagri***** - Lido Di Policoro, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 11. červenec až sobota 18. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % v aktuální ceně 16857,- Kč.
 
Hotel Palace**** - Bibione Spiaggia
Dovolená Itálie 2020 - Bibione v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Palace**** - Bibione Spiaggia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 11. červenec až sobota 18. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % v aktuální ceně 18023,- Kč.
 
Hotel San Giorgio*** - Vasto Marina
Dovolená Itálie 2020 - Abruzzo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel San Giorgio*** - Vasto Marina, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 11. červenec až sobota 18. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % v aktuální ceně 13306,- Kč.
 
Hotel Blurelda
Dovolená Itálie 2020 - Abruzzo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Blurelda, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 11. červenec až sobota 18. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 13720,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Půjčovna kol
  • Wifi zdarma
 
Hotel Paola Garden
Dovolená Itálie 2020 - Emilia Romagna v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Paola Garden, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 11. červenec až sobota 18. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 8730,- Kč.
 
Hotel Como
Dovolená Itálie 2020 - Rimini v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Como, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 11. červenec až sobota 25. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 16877,- Kč.
 
Hotel Abano Ritz
Dovolená Itálie 2020 - Benátky v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Abano Ritz, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 11. červenec až sobota 18. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 18700,- Kč.
 
Hotel Bristol
Dovolená Itálie 2020 - Lido di Jesolo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bristol, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 11. červenec až sobota 18. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 31614,- Kč.
 
Hotel Camoscio***
Dovolená Itálie 2020 - Arabba/Marmolada v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Camoscio***, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 11. červenec až sobota 18. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy sportovní, trekkingové v aktuální ceně 15200,- Kč.
 
Hotel Helvetia Terme
Dovolená Itálie 2020 - Benátky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Helvetia Terme, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 11. červenec až sobota 18. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 12693,- Kč.
 

Zobrazeno 21-30 z 550 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal