Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka ubytování v Itálii s plnou penzí za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy do Itálie s plnou penzí v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená v Itálii letecky levně. Ubytování v Itálii se stravou v ceně. Itálie 2021 / 2022.

1Italie.cz    >    

Itálie s plnou penzí - Itálie 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Itálie s plnou penzí podle termínu

Royal Hotel Hinterhuber
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Royal Hotel Hinterhuber, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu středa 20. leden až pondělí 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 63663,- Kč.
 
Royal Hotel Hinterhuber
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Royal Hotel Hinterhuber, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 20. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 53053,- Kč.
 
Royal Hotel Hinterhuber
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Royal Hotel Hinterhuber, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. leden až pátek 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5306,- Kč.
 
Royal Hotel Hinterhuber
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Royal Hotel Hinterhuber, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. leden až neděle 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 53053,- Kč.
 
Royal Hotel Hinterhuber
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Royal Hotel Hinterhuber, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 15916,- Kč.
 
Royal Hotel Hinterhuber
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Royal Hotel Hinterhuber, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až pondělí 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 15916,- Kč.
 
Hotel Savoy Beach & Thermal Spa***** - Bibione Terme
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Bibione v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Savoy Beach & Thermal Spa***** - Bibione Terme, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 %, v aktuální ceně 17295,- Kč.
 
Hotel Eden
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Eden, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 15332,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel Malga Ciapela
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Arabba/Marmolada v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Malga Ciapela, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 14229,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Animační programy
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Hotel Malga Ciapela
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Arabba/Marmolada v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Malga Ciapela, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 29247,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Animační programy
 • Bar
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 1614 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal