Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka ubytování v Itálii s plnou penzí za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy do Itálie s plnou penzí v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená v Itálii letecky levně. Ubytování v Itálii se stravou v ceně. Itálie 2020 / 2021.

1Italie.cz    >    

Itálie s plnou penzí - Itálie 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Itálie s plnou penzí podle termínu

Hotel Mignon S Bazénem
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Toskánsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Mignon S Bazénem, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. září až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 12470,- Kč.
 
Hotel Annetta
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Rimini v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Annetta, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. září až úterý 13. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 12170,- Kč.
 
Hotel Grotticelle
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Kalábrie v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Grotticelle, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. září až úterý 13. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 19958,- Kč.
 
Ferienanlage Le Acacie
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Elba v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ferienanlage Le Acacie, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. září až úterý 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12775,- Kč.
 
Olivi Thermae&natural Spa
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Olivi Thermae&natural Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. září až úterý 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 26761,- Kč.
 
Hotel Annetta
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Rimini v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Annetta, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 30. září až středa 14. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 12170,- Kč.
 
Hotel Margherita
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Rimini v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Margherita, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 30. září až středa 14. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 13216,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Fitness
  • Bar
  • Půjčovna kol
  • Půjčovna lyží
  • Wifi zdarma
 
Bellavista
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Lago di Garda v 3hvězdičkovém ubytování Bellavista, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 30. září až středa 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7519,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Fitness
  • Wifi zdarma
 
Ferienanlage Le Acacie
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Elba v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ferienanlage Le Acacie, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 30. září až středa 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12775,- Kč.
 
Olivi Thermae&natural Spa
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Olivi Thermae&natural Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 30. září až středa 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 26204,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 419 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal