Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka ubytování v Itálii u pláže za nejlepší ceny online. ✅ Levné soukromé apartmány u pláže a Last Minute dovolená v Itálii. All Inclusive zájezdy letecky s pobyty u moře. Itálie 2019 / 2020.

1Italie.cz    >    

Pláže v Itálii - Itálie 2019 / 2020

Vyhledávání zájezdů

Pláže v Itálii podle termínu

Hotel Savoy Beach & Thermal Spa***** - Bibione Terme
Dovolená Itálie 2020 - Bibione v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Savoy Beach & Thermal Spa***** - Bibione Terme, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 8. únor až sobota 15. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 86 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 % v aktuální ceně 12071,- Kč.
 
Residence Eurobeach - Cavallino Lido
Dovolená Itálie 2020 - Veneto (Benátská riviéra) v hvězdičkovém ubytování Residence Eurobeach - Cavallino Lido, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 18. duben až sobota 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 156 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % v aktuální ceně 2287,- Kč.
 
Cumeja Beach Resort
Dovolená Itálie 2020 - Kampánie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cumeja Beach Resort, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 18. duben až čtvrtek 23. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 156 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 11790,- Kč.
 
Hotel Savoy Beach & Thermal Spa***** - Bibione Terme
Dovolená Itálie 2020 - Bibione v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Savoy Beach & Thermal Spa***** - Bibione Terme, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. duben až sobota 2. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 163 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 30 % v aktuální ceně 14451,- Kč.
 
Hotel Ferretti Beach S Bazénem Pig– Rimini Marina Centro
Dovolená Itálie 2020 - Rimini v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ferretti Beach S Bazénem Pig– Rimini Marina Centro, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 28. duben až pátek 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 166 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6510,- Kč.
 
Hotel Ferretti Beach S Bazénem Pig– Rimini Marina Centro
Dovolená Itálie 2020 - Rimini v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ferretti Beach S Bazénem Pig– Rimini Marina Centro, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 30. duben až neděle 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 168 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6510,- Kč.
 
Esse Club Sunbeach
Dovolená Itálie 2020 - Kalábrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Esse Club Sunbeach, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až středa 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 170 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 6390,- Kč.
 
Hotel Ferretti Beach
Dovolená Itálie 2020 - Rimini v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ferretti Beach, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 4. květen až čtvrtek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 172 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6420,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětský bazén
 • Golf
 • Surfování
 • Potápěčské centrum
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Esse Club Sunbeach
Dovolená Itálie 2020 - Kalábrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Esse Club Sunbeach, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 5. květen až úterý 12. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 173 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 11190,- Kč.
 
Hotel Ferretti Beach S Bazénem Pig– Rimini Marina Centro
Dovolená Itálie 2020 - Rimini v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ferretti Beach S Bazénem Pig– Rimini Marina Centro, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 12. květen až pátek 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 180 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6510,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 69 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal