All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Piemonte 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Piemonte 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Piemonte All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Piemonte 2021 - Itálie 2021

Valentino (Acqui Terme)
★★★
 
 • 1 360 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Piemonte, v místě Valentino (Acqui Terme) v 3hvězdičkovém ubytování Valentino (Acqui Terme), v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. červenec až pátek 30. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 1360,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Castello Dal Pozzo & Palazzo
★★★★★
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Minibar
 • Nonstop recepce
 • TV
 • Tenis
 • Vnější bazén
 • 27 470 Kč
 • 26 371 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Piemonte, v místě Castello Dal Pozzo & Palazzo v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Castello Dal Pozzo & Palazzo od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 7. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 26371,- Kč.
  Valentino (Acqui Terme)
  ★★★
   
  • 1 360 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Piemonte, v místě Valentino (Acqui Terme) v 3hvězdičkovém ubytování Valentino (Acqui Terme), v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až středa 4. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 1360,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Best Western Piemontese
  ★★★
   
  • 5 338 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Piemonte v 3hvězdičkovém ubytování Best Western Piemontese od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 6. srpna do pondělí 9. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5338,- Kč.
  Alli Due Buoi Rossi (Alessandria)
  ★★★★
   
  • 1 224 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Piemonte, v místě Alli Due Buoi Rossi (Alessandria) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alli Due Buoi Rossi (Alessandria), v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až neděle 8. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 11 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 1224,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Milan Speranza (Stresa)
  ★★★★
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Hotelová restaurace
  • Klimatizace
  • TV
  • Wifi zdarma
   
  • 9 360 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Piemonte, v místě Milan Speranza (Stresa) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Milan Speranza (Stresa) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 8. srpna do středa 11. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 12 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9360,- Kč.
  Alli Due Buoi Rossi (Alessandria)
  ★★★★
   
  • 1 224 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Piemonte, v místě Alli Due Buoi Rossi (Alessandria) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alli Due Buoi Rossi (Alessandria), v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 9. srpen až úterý 10. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 13 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 1224,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Best Western Piemontese
  ★★★
   
  • 5 338 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Piemonte v 3hvězdičkovém ubytování Best Western Piemontese od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 9. srpna do čtvrtek 12. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 13 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5338,- Kč.
  Valentino (Acqui Terme)
  ★★★
   
  • 1 360 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Piemonte, v místě Valentino (Acqui Terme) v 3hvězdičkovém ubytování Valentino (Acqui Terme), v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 10. srpen až středa 11. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 14 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 1360,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Milan Speranza (Stresa)
  ★★★★
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Hotelová restaurace
  • Klimatizace
  • TV
  • Wifi zdarma
   
  • 9 360 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Piemonte, v místě Milan Speranza (Stresa) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Milan Speranza (Stresa) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 11. srpna do sobota 14. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 15 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9360,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 142 nalezených

  Dovolenou Piemonte 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Zanzibar 2021, dovolenou Albánie 2021, dovolenou Bali 2021/2022 nebo například dovolenou Bulharsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Černá Hora.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Piemonte levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Piemonte nebo sekci dovolená s dětmi.