Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Pejo 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Pejo All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Pejo - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Pejo podle odjezdu

Hotel Europa Pig- Peio
Dovolená Itálie 2020 - Pejo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Europa Pig- Peio, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. únor až neděle 1. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4940,- Kč.
 
Biancaneve
Dovolená Itálie 2020 - Pejo v 3hvězdičkovém ubytování Biancaneve, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9090,- Kč.
 
Cristallo
Dovolená Itálie 2020 - Pejo v 3hvězdičkovém ubytování Cristallo, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 10990,- Kč.
 
Hotel Cevedale S Bazénem Př- Peio
Dovolená Itálie 2020 - Pejo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Cevedale S Bazénem Př- Peio, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 11040,- Kč.
 
Hotel Chalet Genziana***
Dovolená Itálie 2020 - Pejo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Chalet Genziana***, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 10100,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Hotel Chalet Genziana***
Dovolená Itálie 2020 - Pejo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Chalet Genziana***, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až čtvrtek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7200,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Hotel Vioz ***
Dovolená Itálie 2020 - Pejo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Vioz ***, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9000,- Kč.
 
Kemp Val Di Sole
Dovolená Itálie 2020 - Pejo v hvězdičkovém ubytování Kemp Val Di Sole, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2300,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Pejo
Dovolená Itálie 2020 - Pejo v 3.5hvězdičkovém ubytování Pejo, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 10990,- Kč.
 
Hotel Olisamir S Bazénem Pig– Cavedago/paganella
Dovolená Itálie 2020 - Pejo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Olisamir S Bazénem Pig– Cavedago/paganella, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 1. březen až čtvrtek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3950,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Pejo podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal