All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Paganella 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Paganella 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Paganella All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Paganella 2021 - Itálie 2021

Alle Rose
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 13 700 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (15 hodnocení)

Nejnovější recenze: Super

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Paganella v 3hvězdičkovém ubytování Alle Rose, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. červenec až neděle 1. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy sportovní, aktuálně v ceně 13700,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Alle Rose je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Corona Dolomites
★★★★★
👍👍👍👍👍
 • Animační programy
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Minibar
 • TV
 • Vnitřní bazén
 • Vnější bazén
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 6 834 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (48 hodnocení)

Nejnovější recenze: Lepší to být nemůže

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Paganella, v místě Andalo v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Corona Dolomites od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 29. července do neděle 1. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6834,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Du Lac Vital Mountain
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 19 890 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (30 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Paganella v 3hvězdičkovém ubytování Du Lac Vital Mountain, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. červenec až čtvrtek 5. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 19890,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Du Lac Vital Mountain je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Du Lac Vital Mountain
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 14 490 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (30 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Paganella v 3hvězdičkovém ubytování Du Lac Vital Mountain od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 29. července do úterý 3. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 14490,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Du Lac Vital Mountain
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 14 490 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (30 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Paganella v 3hvězdičkovém ubytování Du Lac Vital Mountain, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až středa 4. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 14490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Du Lac Vital Mountain je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Du Lac Vital Mountain
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 19 890 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (30 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Paganella v 3hvězdičkovém ubytování Du Lac Vital Mountain od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 30. července do pátek 6. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 19890,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Alle Rose
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 4 420 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (15 hodnocení)

Nejnovější recenze: Super

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Paganella v 3hvězdičkovém ubytování Alle Rose, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až úterý 3. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4420,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Alle Rose je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Corona Dolomites
★★★★★
👍👍👍👍👍
 • Animační programy
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Minibar
 • TV
 • Vnitřní bazén
 • Vnější bazén
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 6 834 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (48 hodnocení)

Nejnovější recenze: Lepší to být nemůže

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Paganella, v místě Andalo v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Corona Dolomites od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do úterý 3. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou light all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6834,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Du Lac Vital Mountain
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 14 490 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (30 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Paganella v 3hvězdičkovém ubytování Du Lac Vital Mountain, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až čtvrtek 5. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 14490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Du Lac Vital Mountain je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Alle Rose
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 21 300 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (15 hodnocení)

Nejnovější recenze: Super

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Paganella v 3hvězdičkovém ubytování Alle Rose od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. srpna do čtvrtek 5. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní, v aktuální online ceně 21300,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 669 nalezených

Dovolenou Paganella 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Zanzibar 2021, dovolenou Albánie 2021, dovolenou Bali 2021/2022 nebo například dovolenou Bulharsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Černá Hora.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Paganella levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Paganella nebo sekci dovolená s dětmi.