Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Paganella 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Paganella All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Paganella - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Paganella podle odjezdu

Hotel Corona Dolomites S Bazénem Pig- Andalo
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Paganella v hvězdičkovém ubytování Hotel Corona Dolomites S Bazénem Pig- Andalo, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 8210,- Kč.
 
Hotel Cavallino Lovely Hotel S Bazénem Pig – Andalo
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Paganella v hvězdičkovém ubytování Hotel Cavallino Lovely Hotel S Bazénem Pig – Andalo, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až pátek 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6049,- Kč.
 
Hotel Olisamir S Bazénem Pig– Cavedago/Paganella
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Paganella v hvězdičkovém ubytování Hotel Olisamir S Bazénem Pig– Cavedago/Paganella, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až pátek 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3450,- Kč.
 
Hotel Rio
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Paganella v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Rio, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až středa 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 13598,- Kč.
 
Hotel Corona Dolomites S Bazénem Pig- Andalo
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Paganella v hvězdičkovém ubytování Hotel Corona Dolomites S Bazénem Pig- Andalo, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až neděle 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 8210,- Kč.
 
Du Lac Molveno
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Paganella v 3.5hvězdičkovém ubytování Du Lac Molveno, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3649,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Dětský koutek
  • Wifi zdarma
 
Du Lac Molveno
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Paganella v 3.5hvězdičkovém ubytování Du Lac Molveno, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3490,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Dětský koutek
  • Wifi zdarma
 
Hotel Olisamir S Bazénem Pig– Cavedago/Paganella
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Paganella v hvězdičkovém ubytování Hotel Olisamir S Bazénem Pig– Cavedago/Paganella, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3450,- Kč.
 
Hotel Piancastello 3* - Andalo
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Paganella v hvězdičkovém ubytování Hotel Piancastello 3* - Andalo, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4270,- Kč.
 
Residence Rio Piccolo
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Paganella v hvězdičkovém ubytování Residence Rio Piccolo, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5760,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 590 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Paganella podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal