Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Paganella 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Paganella All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Paganella - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Paganella podle odjezdu

Hotel Alpenresort Belvedere ****
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Paganella v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alpenresort Belvedere ****, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až neděle 25. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, trekkingové levně, v aktuální ceně 5900,- Kč.
 
Hotel Alpenresort Belvedere Wellness & Beauty
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Paganella v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alpenresort Belvedere Wellness & Beauty, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až neděle 25. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6290,- Kč.
 
Hotel Alpenresort Belvedere ****
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Paganella v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alpenresort Belvedere ****, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, trekkingové, v aktuální ceně 12600,- Kč.
 
Hotel Alpenresort Belvedere ****
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Paganella v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alpenresort Belvedere ****, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy sportovní, trekkingové levně, v aktuální ceně 5900,- Kč.
 
Hotel Olisamir ***
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Paganella v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Olisamir ***, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. listopad až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3900,- Kč.
 
Santellina
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Paganella v 3hvězdičkovém ubytování Santellina, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. listopad až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 8190,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Bar
  • Půjčovna lyží
  • Wifi zdarma
 
Hotel Andalo
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Paganella v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Andalo, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, v aktuální ceně 13900,- Kč.
 
Hotel Olisamir S Bazénem Pig– Cavedago/Paganella
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Paganella v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Olisamir S Bazénem Pig– Cavedago/Paganella, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4120,- Kč.
 
Hotel Corona Dolomites S Bazénem Pig- Andalo
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Paganella v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Corona Dolomites S Bazénem Pig- Andalo, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 7010,- Kč.
 
Corona Dolomites
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Paganella v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Corona Dolomites, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6729,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 836 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Paganella podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal