Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Paganella 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Paganella All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Paganella - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Paganella podle odjezdu

Santellina
Dovolená Itálie 2020 - Paganella v 3hvězdičkovém ubytování Santellina, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 26. únor až středa 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 3 % v aktuální ceně 7623,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Bar
  • Půjčovna lyží
  • Wifi zdarma
 
Club Hotel Costaverde Ai Roni
Dovolená Itálie 2020 - Paganella v 3hvězdičkovém ubytování Club Hotel Costaverde Ai Roni, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 26. únor až úterý 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 12370,- Kč.
 
Santellina
Dovolená Itálie 2020 - Paganella v 3hvězdičkovém ubytování Santellina, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 28. únor až pátek 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 3 % v aktuální ceně 7420,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Bar
  • Půjčovna lyží
  • Wifi zdarma
 
Hotel Londra V Molveno
Dovolená Itálie 2020 - Paganella v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Londra V Molveno, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 28. únor až čtvrtek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9800,- Kč.
 
Apartmány Casa Toscana
Dovolená Itálie 2020 - Paganella v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Casa Toscana, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4698,- Kč.
 
Hotel Arcobaleno
Dovolená Itálie 2020 - Paganella v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Arcobaleno, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až čtvrtek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7490,- Kč.
 
Hotel Du Lac
Dovolená Itálie 2020 - Paganella v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Du Lac, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 10600,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Wifi zdarma
 
Meridiana
Dovolená Itálie 2020 - Paganella v hvězdičkovém ubytování Meridiana, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4698,- Kč.
 
Rezidence Al Moro - Andalo
Dovolená Itálie 2020 - Paganella v hvězdičkovém ubytování Rezidence Al Moro - Andalo, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4225,- Kč.
 
Rezidence Meridiana ***
Dovolená Itálie 2020 - Paganella v hvězdičkovém ubytování Rezidence Meridiana ***, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4720,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Paganella podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal