Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Monte Bondone 2019 levně. Last Minute Monte Bondone - zájezdy za nejlepší ceny online. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Itálii 2019.

1Italie.cz    >    

Dovolená Monte Bondone - Monte Bondone 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Monte Bondone a Last Minute zájezdy

Alpine Mugon Hotel
Dovolená Itálie 2019 - Monte Bondone v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpine Mugon Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 19. leden až sobota 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 13796,- Kč.
 
Hotel Chalet Caminetto Pig S Bazénem – Monte Bondone
Dovolená Itálie 2019 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Chalet Caminetto Pig S Bazénem – Monte Bondone, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 19. leden až sobota 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8300,- Kč.
 
Hotel Norge ***
Dovolená Itálie 2019 - Monte Bondone v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Norge ***, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 19. leden až sobota 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 12500,- Kč.
 
Hotel Dolomiti Chalet ***
Dovolená Itálie 2019 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dolomiti Chalet ***, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 20. leden až pátek 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7200,- Kč.
 
Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky
Dovolená Itálie 2019 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 20. leden až neděle 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7301,- Kč.
 
Hotel Chalet Caminetto
Dovolená Itálie 2019 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Chalet Caminetto, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 20. leden až pátek 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 11690,- Kč.
 
Hotel Le Blanc
Dovolená Itálie 2019 - Monte Bondone v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Le Blanc, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu neděle 20. leden až středa 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 15080,- Kč.
 
Rezidence Cielo Aperto
Dovolená Itálie 2019 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Rezidence Cielo Aperto, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 26. leden až sobota 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 8 % v aktuální ceně 6790,- Kč.
 
Club Hotel Zodiaco A Rezidence Orizzonte S Bazénem Př– Monte
Dovolená Itálie 2019 - Monte Bondone v hvězdičkovém ubytování Club Hotel Zodiaco A Rezidence Orizzonte S Bazénem Př– Monte, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 26. leden až sobota 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 10010,- Kč.
 
Hotel Chalet Caminetto Pig S Bazénem – Monte Bondone
Dovolená Itálie 2019 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Chalet Caminetto Pig S Bazénem – Monte Bondone, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 26. leden až sobota 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8300,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 149 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Monte Bondone podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal