All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Itálie online 2022    >    

Monte Bondone Dovolená 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Monte Bondone 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Monte Bondone All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Monte Bondone Dovolená 2022

Dovolená Itálie v létě 2022 v lokalitě Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Monte Bondone, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 23. červen až neděle 26. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 35 dní za aktuální cenu 5880,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Na základě 7 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Monte Bondone 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Monte Bondone Dovolená 2022
Monte Bondone
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 880 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená v Itálii v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Monte Bondone od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 7. července do neděle 10. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 49 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 5880,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Monte Bondone je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 7 cestovatelů).
Monte Bondone Dovolená 2022
Monte Bondone
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 880 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Monte Bondone v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Le Blanc, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 7. červenec až čtvrtek 14. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 49 dní za aktuální cenu 11940,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Na základě 162 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Le Blanc 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Monte Bondone Dovolená 2022 - Le Blanc
Le Blanc
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 11 940 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (162 hodnocení)
Dovolená v Itálii v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Monte Bondone od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 10. července do čtvrtka 14. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 52 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 5880,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Monte Bondone je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 7 cestovatelů).
Monte Bondone Dovolená 2022 - Monte Bondone
Monte Bondone
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 880 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Monte Bondone v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Le Blanc, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 10. červenec až neděle 17. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 52 dní za aktuální cenu 11940,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Na základě 162 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Le Blanc 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Monte Bondone Dovolená 2022 - Le Blanc
Le Blanc
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 11 940 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (162 hodnocení)
Dovolená v Itálii v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Monte Bondone v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Le Blanc od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 17. července do neděle 24. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 59 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 11940,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Le Blanc je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 162 cestovatelů).
Monte Bondone Dovolená 2022 - Le Blanc
Le Blanc
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 11 940 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (162 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Monte Bondone, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 21. červenec až neděle 24. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 63 dní za aktuální cenu 7320,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Na základě 7 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Monte Bondone 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Monte Bondone Dovolená 2022 - Monte Bondone
Monte Bondone
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 7 320 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená v Itálii v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Monte Bondone v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Le Blanc od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 24. července do čtvrtka 28. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 66 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 6840,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Le Blanc je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 162 cestovatelů).
Monte Bondone Dovolená 2022 - Le Blanc
Le Blanc
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 6 840 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (162 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Monte Bondone, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 24. červenec až neděle 31. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 66 dní za aktuální cenu 17080,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Na základě 7 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Monte Bondone 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Monte Bondone Dovolená 2022 - Monte Bondone
Monte Bondone
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 17 080 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená v Itálii v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Monte Bondone od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 7. srpna do neděle 14. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 80 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 20580,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Monte Bondone je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 7 cestovatelů).
Monte Bondone
Monte Bondone
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 20 580 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (7 hodnocení)

Zobrazeno 1-10 z 17 nalezených

Dovolenou Monte Bondone 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kapverdské ostrovy 2022, dovolenou Keňa 2022, dovolenou Kuba 2022/2023 nebo například dovolenou Kypr 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Maďarsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava. Na dovolenou do Itálie 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Itálie letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Monte Bondone nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal