Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Viva Hotel Milano v italské lokalitě Miláno s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Itálie Miláno 2019 - Viva Hotel Milano výhodně. Last Minute zájezdy do italské destinace Miláno.

1Italie.cz    >    
Miláno    >    

Viva Hotel Milano

Vyhledávání zájezdů

Viva Hotel Milano podle termínu

Viva Hotel Milano
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v 3hvězdičkovém ubytování Viva Hotel Milano, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až neděle 5. květen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 11932,- Kč.
 
Viva Hotel Milano
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v 3hvězdičkovém ubytování Viva Hotel Milano, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 28. květen až sobota 1. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Krakov, Katovice, s odletem za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 13270,- Kč.
 
Viva Hotel Milano
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v 3hvězdičkovém ubytování Viva Hotel Milano, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 23. červen až čtvrtek 27. červen, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem za 91 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 9819,- Kč.
 
Viva Hotel Milano
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v 3hvězdičkovém ubytování Viva Hotel Milano, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 3. červenec až sobota 6. červenec, s dopravou , s odletem za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 10407,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Miláno podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal