Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Sant Ambroeus Hotel v italské lokalitě Miláno s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Itálie Miláno 2018 - Sant Ambroeus Hotel výhodně. Last Minute zájezdy do italské destinace Miláno.

1Italie.cz    >    
Miláno    >    

Sant Ambroeus Hotel

Vyhledávání zájezdů

Sant Ambroeus Hotel podle termínu

Sant Ambroeus Hotel
Dovolená Itálie 2018 - Miláno v 3hvězdičkovém ubytování Sant Ambroeus Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 25. červen až pátek 29. červen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 15073,- Kč.
 
Sant Ambroeus Hotel
Dovolená Itálie 2018 - Miláno v 3hvězdičkovém ubytování Sant Ambroeus Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 11. červenec až sobota 14. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Kraków, s odletem za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9296,- Kč.
 
Sant Ambroeus Hotel
Dovolená Itálie 2018 - Miláno v 3hvězdičkovém ubytování Sant Ambroeus Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 14. srpen až sobota 18. srpen, s dopravou letecky, z letiště Kraków, Katowice, s odletem za 52 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové levně se slevou 17 % v aktuální ceně 8517,- Kč.
 
Sant Ambroeus Hotel
Dovolená Itálie 2018 - Miláno v 3hvězdičkovém ubytování Sant Ambroeus Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 29. srpen až sobota 1. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, Budapešť, Kraków, s odletem za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % v aktuální ceně 8598,- Kč.
 
Sant Ambroeus Hotel
Dovolená Itálie 2018 - Miláno v 3hvězdičkovém ubytování Sant Ambroeus Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 7. říjen až středa 10. říjen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Katowice, s odletem za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9028,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Miláno podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal