Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Leonardo Hotel Milan City Center s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Itálii v lokalitě Miláno - Leonardo Hotel Milan City Center. Last Minute pobyty v italské lokalitě Miláno 2019.

1Italie.cz    >    
Miláno    >    

Leonardo Hotel Milan City Center

Vyhledávání zájezdů

Leonardo Hotel Milan City Center podle termínu

Leonardo Hotel Milan City Center
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo Hotel Milan City Center, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 23. červenec až pátek 26. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % v aktuální ceně 10760,- Kč.
 
Leonardo Hotel Milan City Center
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo Hotel Milan City Center, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 31. červenec až neděle 4. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Katovice, s odletem za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní zájezdy pobytové levně se slevou 12 % v aktuální ceně 8416,- Kč.
 
Leonardo Hotel Milan City Center
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo Hotel Milan City Center, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 21. srpen až neděle 25. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Vídeň, Katovice, s odletem za 57 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové levně se slevou 13 % v aktuální ceně 8923,- Kč.
 
Leonardo Hotel Milan City Center
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo Hotel Milan City Center, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 16. září až pátek 20. září, s dopravou letecky, z letiště Brno, Bratislava, s odletem za 83 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 15075,- Kč.
 
Leonardo Hotel Milan City Center
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo Hotel Milan City Center, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 26. září až neděle 29. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, Krakov, s odletem za 93 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % v aktuální ceně 8736,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Miláno podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal