Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Leonardo Hotel Milan City Center v italské lokalitě Miláno s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Itálie Miláno 2019 - Leonardo Hotel Milan City Center výhodně. Last Minute zájezdy do italské destinace Miláno.

1Italie.cz    >    
Miláno    >    

Leonardo Hotel Milan City Center

Vyhledávání zájezdů

Leonardo Hotel Milan City Center podle termínu

Leonardo Hotel Milan City Center
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo Hotel Milan City Center, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 22. leden až sobota 26. leden, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % v aktuální ceně 10660,- Kč.
 
Leonardo Hotel Milan City Center
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo Hotel Milan City Center, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 23. leden až neděle 27. leden, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % v aktuální ceně 9835,- Kč.
 
Leonardo Hotel Milan City Center
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo Hotel Milan City Center, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 26. leden až středa 30. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 % v aktuální ceně 9889,- Kč.
 
Leonardo Hotel Milan City Center
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo Hotel Milan City Center, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 28. leden až pátek 1. únor, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 10128,- Kč.
 
Leonardo Hotel Milan City Center
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo Hotel Milan City Center, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 2. únor až úterý 5. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 % v aktuální ceně 7018,- Kč.
 
Leonardo Hotel Milan City Center
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo Hotel Milan City Center, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 6. únor až neděle 10. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Bratislava, Budapešť, Krakov, s odletem za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % v aktuální ceně 11298,- Kč.
 
Leonardo Hotel Milan City Center
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo Hotel Milan City Center, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 9. únor až středa 13. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % v aktuální ceně 11962,- Kč.
 
Leonardo Hotel Milan City Center
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo Hotel Milan City Center, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 25. únor až čtvrtek 28. únor, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 10 % v aktuální ceně 9410,- Kč.
 
Leonardo Hotel Milan City Center
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo Hotel Milan City Center, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 26. únor až pátek 1. březen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, Krakov, s odletem za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 14 % v aktuální ceně 8001,- Kč.
 
Leonardo Hotel Milan City Center
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo Hotel Milan City Center, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 2. březen až úterý 5. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Krakov, s odletem za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 7815,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Miláno podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal