Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Leonardo Hotel Milan City Center v italské lokalitě Miláno s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Itálie Miláno 2019 - Leonardo Hotel Milan City Center výhodně. Last Minute zájezdy do italské destinace Miláno.

1Italie.cz    >    
Miláno    >    

Leonardo Hotel Milan City Center

Vyhledávání zájezdů

Leonardo Hotel Milan City Center podle termínu

Leonardo Hotel Milan City Center
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo Hotel Milan City Center, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 30. duben až pátek 3. květen, s dopravou , s odletem za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 27 % v aktuální ceně 7304,- Kč.
 
Leonardo Hotel Milan City Center
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo Hotel Milan City Center, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 7. květen až pátek 10. květen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 6 % v aktuální ceně 12013,- Kč.
 
Leonardo Hotel Milan City Center
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo Hotel Milan City Center, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 9. květen až neděle 12. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, Krakov, s odletem za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 27 % v aktuální ceně 7438,- Kč.
 
Leonardo Hotel Milan City Center
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo Hotel Milan City Center, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 18. květen až středa 22. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Krakov, s odletem za 55 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 20 % v aktuální ceně 12066,- Kč.
 
Leonardo Hotel Milan City Center
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo Hotel Milan City Center, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 1. červen až středa 5. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Budapešť, Katovice, s odletem za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 10488,- Kč.
 
Leonardo Hotel Milan City Center
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo Hotel Milan City Center, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 22. červen až úterý 25. červen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, Krakov, s odletem za 90 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 % v aktuální ceně 10006,- Kč.
 
Leonardo Hotel Milan City Center
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo Hotel Milan City Center, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 29. červen až úterý 2. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, Krakov, s odletem za 97 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 7571,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Miláno podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal