Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Best Western Hotel St George v italské lokalitě Miláno s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Itálie Miláno 2018/2019 - Best Western Hotel St George výhodně. Last Minute zájezdy do italské destinace Miláno.

1Italie.cz    >    
Miláno    >    

Best Western Hotel St George

Vyhledávání zájezdů

Best Western Hotel St George podle termínu

Best Western Hotel St George
Dovolená Itálie 2018 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Hotel St George, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 14. prosinec až úterý 18. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 14222,- Kč.
 
Best Western Hotel St George
Dovolená Itálie 2018 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Hotel St George, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 19. prosinec až sobota 22. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Katovice , s odletem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % v aktuální ceně 9571,- Kč.
 
Best Western Hotel St George
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Hotel St George, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 3. leden až pondělí 7. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 12797,- Kč.
 
Best Western Hotel St George
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Hotel St George, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 9. leden až neděle 13. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Bratislava, Vídeň, Budapešť, Krakov , s odletem za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 28 % v aktuální ceně 7743,- Kč.
 
Best Western Hotel St George
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Hotel St George, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 9. leden až neděle 13. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Bratislava, Vídeň, Budapešť, Krakov , s odletem za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 5 % v aktuální ceně 8361,- Kč.
 
Best Western Hotel St George
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Hotel St George, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 10. leden až pondělí 14. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, Krakov , s odletem za 31 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 23 % v aktuální ceně 7931,- Kč.
 
Best Western Hotel St George
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Hotel St George, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 30. leden až neděle 3. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Bratislava, Krakov , s odletem za 51 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 8710,- Kč.
 
Best Western Hotel St George
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Hotel St George, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 31. leden až pondělí 4. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Budapešť, Krakov , s odletem za 52 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 8791,- Kč.
 
Best Western Hotel St George
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Hotel St George, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 4. únor až čtvrtek 7. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Krakov , s odletem za 56 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 9732,- Kč.
 
Best Western Hotel St George
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Hotel St George, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 5. únor až sobota 9. únor, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, Krakov , s odletem za 57 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 12 % v aktuální ceně 10458,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Miláno podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal