All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Miláno 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Miláno 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Miláno All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Miláno 2021 / 2022 - Itálie 2021 / 2022

Best Western Hotel Atlantic
★★★★
 
 • 7 260 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Hotel Atlantic, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 10. prosinec až neděle 12. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 7260,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Des Etrangers
★★★
 
 • 5 460 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Miláno v 3hvězdičkovém ubytování Des Etrangers od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 10. prosince do neděle 12. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem pozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 5460,- Kč.
Ibis Centro
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 6 280 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (17 hodnocení)
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Miláno v 3hvězdičkovém ubytování Ibis Centro, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 10. prosinec až neděle 12. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 6280,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Ibis Centro je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Nh Machiavelli
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Nonstop recepce
 • Surfování
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 7 430 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Nh Machiavelli od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 10. prosince do neděle 12. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem pozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 7430,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
San Ambroeus
★★★
 
 • 6 010 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Miláno v 3hvězdičkovém ubytování San Ambroeus, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 10. prosinec až neděle 12. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 6010,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Vianočné Trhy V Miláne
★★
 
 • 2 284 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Miláno, v místě Itálie v ?hvězdičkovém ubytování Vianočné Trhy V Miláne od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 10. prosince do neděle 12. prosince s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 2284,- Kč.
Cenisio Garibaldi
★★★
 
 • 7 690 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Miláno v 3hvězdičkovém ubytování Cenisio Garibaldi, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 11. prosinec až úterý 14. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 7690,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Ibis Ca Granda
★★★
 
 • 6 690 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Miláno v 3hvězdičkovém ubytování Ibis Ca Granda od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 11. prosince do úterý 14. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem popozítří. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 6690,- Kč.
Ibis Ca Granda
★★★
 
 • 7 380 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Miláno v 3hvězdičkovém ubytování Ibis Ca Granda, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 11. prosinec až úterý 14. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 7380,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Ibis Centro
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 190 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (17 hodnocení)
Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Miláno v 3hvězdičkovém ubytování Ibis Centro od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 11. prosince do úterý 14. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem popozítří. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 7190,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 82 nalezených

Dovolenou Miláno 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Tunisko 2021, dovolenou Turecko 2021, dovolenou Vietnam 2021/2022 nebo například dovolenou Zanzibar 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Albánie.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava. Na dovolenou do Itálie 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Itálie letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Miláno nebo sekci dovolená s dětmi.