Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Marilleva/Folgarida 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Marilleva/Folgarida All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Marilleva/Folgarida - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Marilleva/Folgarida podle odjezdu

Hotel Sole Alto
Dovolená Itálie 2020 - Marilleva/Folgarida v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sole Alto, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 26. únor až neděle 1. březen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, lyžařské levně se slevou 28 % v aktuální ceně 4999,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Dětský koutek
  • Animační programy
  • Bar
 
Agrofarma Agritur Sottoilmelo
Dovolená Itálie 2020 - Marilleva/Folgarida v hvězdičkovém ubytování Agrofarma Agritur Sottoilmelo, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 26. únor až sobota 29. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské levně v aktuální ceně 1899,- Kč.
 
Agrofarma Agritur Sottoilmelo
Dovolená Itálie 2020 - Marilleva/Folgarida v hvězdičkovém ubytování Agrofarma Agritur Sottoilmelo, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 26. únor až úterý 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské levně v aktuální ceně 3761,- Kč.
 
Agrofarma Agritur Sottoilmelo
Dovolená Itálie 2020 - Marilleva/Folgarida v hvězdičkovém ubytování Agrofarma Agritur Sottoilmelo, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 28. únor až středa 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské levně v aktuální ceně 3086,- Kč.
 
Hotel Olympic Palace - Pinzolo
Dovolená Itálie 2020 - Marilleva/Folgarida v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Olympic Palace - Pinzolo, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 28. únor až pondělí 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8160,- Kč.
 
Agrofarma Agritur Sottoilmelo
Dovolená Itálie 2020 - Marilleva/Folgarida v hvězdičkovém ubytování Agrofarma Agritur Sottoilmelo, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až čtvrtek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské levně v aktuální ceně 3036,- Kč.
 
Agrofarma Agritur Sottoilmelo
Dovolená Itálie 2020 - Marilleva/Folgarida v hvězdičkovém ubytování Agrofarma Agritur Sottoilmelo, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až středa 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské levně v aktuální ceně 2449,- Kč.
 
Hotel Alp Holiday S Bazénem Př– Dimaro
Dovolená Itálie 2020 - Marilleva/Folgarida v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alp Holiday S Bazénem Př– Dimaro, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 21420,- Kč.
 
Hotel Caminetto****
Dovolená Itálie 2020 - Marilleva/Folgarida v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Caminetto****, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 18100,- Kč.
 
Hotel Solaria
Dovolená Itálie 2020 - Marilleva/Folgarida v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Solaria, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 14090,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Dětský koutek
  • Fitness
  • Bar
  • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Marilleva/Folgarida podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal