All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Itálie online 2022    >    

Marilleva/Folgarida Dovolená 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Marilleva/Folgarida 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Marilleva/Folgarida All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Marilleva/Folgarida Dovolená 2022

Dovolená Itálie v létě 2022 v lokalitě Marilleva/Folgarida v 3hvězdičkovém ubytování Cova, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 4. červen až středa 8. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 16 dní za aktuální cenu 5400,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Na základě 5 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Cova 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Marilleva/Folgarida Dovolená 2022
CovaDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 400 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená v Itálii v létě 2022 v lokalitě Marilleva/Folgarida v 3hvězdičkovém ubytování Niagara od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. června do soboty 11. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 16 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní levně, v aktuální online ceně 8000,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Niagara je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 7 cestovatelů).
Marilleva/Folgarida Dovolená 2022
NiagaraDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 8 000 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (7 hodnocení)

Základní informace

Dovolená Itálie v létě 2022 v lokalitě Marilleva/Folgarida, Park Bellevue v 3hvězdičkovém ubytování Park Bellevue, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 4. červen až sobota 11. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 16 dní za aktuální cenu 9600,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní, trekkingové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.


Marilleva/Folgarida Dovolená 2022 - Park Bellevue
Park Bellevue
★★★
 
  • 9 600 Kč

Detail

Dovolená v Itálii v létě 2022 v lokalitě Marilleva/Folgarida v 3hvězdičkovém ubytování La Moretina od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. června do úterý 7. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 16 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 2750,- Kč.
Marilleva/Folgarida Dovolená 2022 - La Moretina
La Moretina
★★★
 
  • 2 750 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Itálie v létě 2022 v lokalitě Marilleva/Folgarida, Park Bellevue v 3hvězdičkovém ubytování Park Bellevue, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 11. červen až čtvrtek 16. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 23 dní za aktuální cenu 7300,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní, trekkingové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.


Marilleva/Folgarida Dovolená 2022 - Park Bellevue
Park Bellevue
★★★
 
  • 7 300 Kč

Detail

Dovolená v Itálii v létě 2022 v lokalitě Marilleva/Folgarida v 3hvězdičkovém ubytování Niagara od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 11. června do soboty 18. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 23 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní levně, v aktuální online ceně 8000,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Niagara je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 7 cestovatelů).
Marilleva/Folgarida Dovolená 2022 - Niagara
NiagaraDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 8 000 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě 2022 v lokalitě Marilleva/Folgarida v 3hvězdičkovém ubytování La Moretina, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 11. červen až úterý 14. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 23 dní za aktuální cenu 2750,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Marilleva/Folgarida Dovolená 2022 - La Moretina
La Moretina
★★★
 
  • 2 750 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Itálii v létě 2022 v lokalitě Marilleva/Folgarida v 3hvězdičkovém ubytování Arcangelo od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 18. června do úterý 21. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 30 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 4700,- Kč.


Marilleva/Folgarida Dovolená 2022 - Arcangelo
Arcangelo
★★★
 
  • 4 700 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Krásný pobyt v Římě.

Dovolená Itálie v létě 2022 v lokalitě Marilleva/Folgarida v 3hvězdičkovém ubytování La Moretina, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 18. červen až úterý 21. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 30 dní za aktuální cenu 2750,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Marilleva/Folgarida Dovolená 2022 - La Moretina
La Moretina
★★★
 
  • 2 750 Kč

Detail

Dovolená v Itálii v létě 2022 v lokalitě Marilleva/Folgarida v 3hvězdičkovém ubytování Almazzago od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 18. června do soboty 25. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 30 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, sportovní, trekkingové, v aktuální online ceně 11000,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Almazzago je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 5 cestovatelů).
Almazzago
AlmazzagoDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 11 000 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (5 hodnocení)

Zobrazeno 1-10 z 61 nalezených

Dovolenou Marilleva/Folgarida 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Tunisko 2022, dovolenou Turecko 2022, dovolenou Vietnam 2022/2023 nebo například dovolenou Zanzibar 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Albánie.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava. Na dovolenou do Itálie 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Itálie letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Marilleva/Folgarida nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal