All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Marilleva/Folgarida 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Marilleva/Folgarida 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Marilleva/Folgarida All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Marilleva/Folgarida 2021 - Itálie 2021

Apartmány Folgarida
★★
 
 • 2 625 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Marilleva/Folgarida, v místě Itálie v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Folgarida, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2625,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Niagara
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 5 100 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Marilleva/Folgarida v 3hvězdičkovém ubytování Niagara od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do středa 4. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 5100,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Rezidence Mirtillo Rosso
👍👍👍👍👍
 • Domácí zvířata povolena
 • Lednička
 • TV
 • Zastávka skibusu
 
 • 2 534 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Marilleva/Folgarida, v místě Rezidence Mirtillo Rosso v 1hvězdičkovém ubytování Rezidence Mirtillo Rosso, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy sportovní levně, aktuálně v ceně 2534,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Rezidence Mirtillo Rosso je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Vecchia America
★★★
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Dětské hřiště
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 6 700 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Marilleva/Folgarida, v místě Folgarida v 3hvězdičkovém ubytování Vecchia America od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do středa 4. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 6700,- Kč.
Sole Alto
★★★
👍👍👍👍
 
 • 3 050 Kč

Detail

4/5 Skvělé (207 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Marilleva/Folgarida v 3hvězdičkovém ubytování Sole Alto, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až sobota 14. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 11 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3050,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Sole Alto je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Vecchia America
★★★
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Dětské hřiště
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 13 300 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Marilleva/Folgarida, v místě Folgarida v 3hvězdičkovém ubytování Vecchia America od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 7. srpna do sobota 14. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 11 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy sportovní, v aktuální online ceně 13300,- Kč.
Casa Anselmi
★★
 • Domácí zvířata povolena
 • Lednička
 • TV
 
 • 1 550 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Marilleva/Folgarida, v místě Casa Anselmi v ?hvězdičkovém ubytování Casa Anselmi, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 21. srpen až sobota 28. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 25 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy sportovní, trekkingové levně, aktuálně v ceně 1550,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Niagara
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 6 400 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Marilleva/Folgarida v 3hvězdičkovém ubytování Niagara od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 21. srpna do čtvrtek 26. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 25 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 6400,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Apartmány Marilleva 1400
★★★★
👍👍👍👍👍
 • TV
 
 • 1 600 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (8 hodnocení)

Nejnovější recenze: Ubytování skvělé, poloha na sjezdovce, ideální pro rodiny s dětmi.

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Marilleva/Folgarida, v místě Apartmány Marilleva 1400 v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Marilleva 1400, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až sobota 4. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 32 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy sportovní levně, aktuálně v ceně 1600,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Apartmány Marilleva 1400 je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Apartmány Marilleva 900
★★
 
 • 2 134 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Marilleva/Folgarida v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Marilleva 900 od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. září do sobota 11. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 39 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 2134,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 249 nalezených

Dovolenou Marilleva/Folgarida 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Tunisko 2021, dovolenou Turecko 2021, dovolenou Vietnam 2021/2022 nebo například dovolenou Zanzibar 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Albánie.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Marilleva/Folgarida levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Marilleva/Folgarida nebo sekci dovolená s dětmi.