Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Marilleva/Folgarida 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Marilleva/Folgarida All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Marilleva/Folgarida - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Marilleva/Folgarida podle odjezdu

Kristall
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Marilleva/Folgarida v 2hvězdičkovém ubytování Kristall, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až sobota 14. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2471,- Kč.
 
Hotel Niagara*** - Ossana
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Marilleva/Folgarida v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Niagara*** - Ossana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 20. listopad až pátek 27. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 8200,- Kč.
 
Hotel Sasso Rosso*** - Commezzadura
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Marilleva/Folgarida v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sasso Rosso*** - Commezzadura, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 10500,- Kč.
 
Residence Sole Alto**+ - Zima 2020/21
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Marilleva/Folgarida v 2.5hvězdičkovém ubytování Residence Sole Alto**+ - Zima 2020/21, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1628,- Kč.
 
Rezidence Artuik
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Marilleva/Folgarida v hvězdičkovém ubytování Rezidence Artuik, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1720,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Dětský koutek
  • Dětské hřiště
  • Animační programy
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Půjčovna lyží
  • Wifi zdarma
 
Rezidence Lago Rotondo
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Marilleva/Folgarida v hvězdičkovém ubytování Rezidence Lago Rotondo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1675,- Kč.
 
Rezidence Pradalago Smart
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Marilleva/Folgarida v hvězdičkovém ubytování Rezidence Pradalago Smart, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2800,- Kč.
 
Rezidence Sole Alto
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Marilleva/Folgarida v hvězdičkovém ubytování Rezidence Sole Alto, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1550,- Kč.
 
Hotel Salvadori ****
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Marilleva/Folgarida v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Salvadori ****, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 10700,- Kč.
 
Hotel Sporting Ravelli
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Marilleva/Folgarida v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Sporting Ravelli, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4500,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 477 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Marilleva/Folgarida podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal