Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Sporthotel Romantic Plaza v italské lokalitě Madonna di Campiglio s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Itálie Madonna di Campiglio 2019 - Sporthotel Romantic Plaza výhodně. Last Minute zájezdy do italské destinace Madonna di Campiglio.

1Italie.cz    >    
Madonna di Campiglio    >    

Sporthotel Romantic Plaza

Vyhledávání zájezdů

Sporthotel Romantic Plaza podle termínu

Sporthotel Romantic Plaza ****
Dovolená Itálie 2019 - Madonna di Campiglio / Pinzolo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sporthotel Romantic Plaza ****, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 16. březen až sobota 23. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 19700,- Kč.
 
Sporthotel Romantic Plaza
Dovolená Itálie 2019 - Madonna di Campiglio / Pinzolo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sporthotel Romantic Plaza, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu neděle 24. březen až neděle 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 33224,- Kč.
 
Sporthotel Romantic Plaza
Dovolená Itálie 2019 - Madonna di Campiglio / Pinzolo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sporthotel Romantic Plaza, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 25. březen až pondělí 1. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 31 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 42 % v aktuální ceně 18588,- Kč.
 
Sporthotel Romantic Plaza
Dovolená Itálie 2019 - Madonna di Campiglio / Pinzolo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sporthotel Romantic Plaza, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pondělí 25. březen až středa 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 31 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 42 % v aktuální ceně 23823,- Kč.
 
Sporthotel Romantic Plaza
Dovolená Itálie 2019 - Madonna di Campiglio / Pinzolo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sporthotel Romantic Plaza, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 28. březen až čtvrtek 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 42 % v aktuální ceně 36749,- Kč.
 
Sporthotel Romantic Plaza
Dovolená Itálie 2019 - Madonna di Campiglio / Pinzolo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sporthotel Romantic Plaza, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu sobota 30. březen až neděle 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 18 % v aktuální ceně 20938,- Kč.
 
Sporthotel Romantic Plaza
Dovolená Itálie 2019 - Madonna di Campiglio / Pinzolo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sporthotel Romantic Plaza, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu sobota 30. březen až neděle 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 18802,- Kč.
 
Sporthotel Romantic Plaza
Dovolená Itálie 2019 - Madonna di Campiglio / Pinzolo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sporthotel Romantic Plaza, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu neděle 31. březen až pátek 12. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 42 % v aktuální ceně 31408,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Madonna di Campiglio podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal