Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Madonna di Campiglio 2019 levně. Last Minute Madonna di Campiglio - zájezdy za nejlepší ceny online. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Itálii 2019.

1Italie.cz    >    

Dovolená Madonna di Campiglio - Madonna di Campiglio 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Madonna di Campiglio a Last Minute zájezdy

Hotel Garnì Nardis
Dovolená Itálie 2019 - Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Garnì Nardis, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 17. leden až úterý 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4890,- Kč.
 
Hotel Villa Lucin
Dovolená Itálie 2019 - Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Lucin, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 17. leden až neděle 20. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2990,- Kč.
 
Olympic Regina
Dovolená Itálie 2019 - Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3.5hvězdičkovém ubytování Olympic Regina, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 19. leden až sobota 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 5 % v aktuální ceně 9661,- Kč.
 
Garni Bepy
Dovolená Itálie 2019 - Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Garni Bepy, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 19. leden až středa 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3600,- Kč.
 
Hotel Alpina
Dovolená Itálie 2019 - Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alpina, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 19. leden až středa 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5590,- Kč.
 
Hotel Alpina
Dovolená Itálie 2019 - Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alpina, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 19. leden až sobota 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9690,- Kč.
 
Hotel Canada
Dovolená Itálie 2019 - Madonna di Campiglio / Pinzolo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Canada, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 19. leden až sobota 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 17090,- Kč.
 
Hotel Design Oberosler **** - Madonna Di Campiglio
Dovolená Itálie 2019 - Madonna di Campiglio / Pinzolo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Design Oberosler **** - Madonna Di Campiglio, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 19. leden až sobota 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 20400,- Kč.
 
Quadrifoglio
Dovolená Itálie 2019 - Madonna di Campiglio / Pinzolo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Quadrifoglio, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 20. leden až čtvrtek 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 5 % v aktuální ceně 5006,- Kč.
 
Sporthotel Romantic Plaza
Dovolená Itálie 2019 - Madonna di Campiglio / Pinzolo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sporthotel Romantic Plaza, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu neděle 20. leden až úterý 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 43063,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 148 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Madonna di Campiglio podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal