All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Madonna di Campiglio Dovolená 2022/2023

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Madonna di Campiglio 2022/2023. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Madonna di Campiglio All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Madonna di Campiglio Dovolená 2022/2023

Základní informace

Dovolená Itálie v zimě 2022 v letovisku Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Bellavista, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 3. prosinec až pondělí 5. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 61 dní za aktuální cenu 2897,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně se slevou 5 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.


Madonna di Campiglio Dovolená 2022/2023
Bellavista
★★★
 • 3 049 Kč
 • 2 897 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená v Itálii v zimě 2022 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Bellavista od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. prosince do středy 7. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 61 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 5795,- Kč.


  Madonna di Campiglio Dovolená 2022/2023
  Bellavista
  ★★★
  • 6 100 Kč
  • 5 795 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Itálie v zimě 2022 v letovisku Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Denny, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 4. prosinec až středa 7. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 62 dní za aktuální cenu 5100,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Madonna di Campiglio Dovolená 2022/2023 - Denny
  Denny
  ★★★
   
  • 5 100 Kč

  Detail

  Základní informace

  Dovolená v Itálii v zimě 2022 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Bellavista od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 5. prosince do středy 7. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 63 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 2897,- Kč.


  Madonna di Campiglio Dovolená 2022/2023 - Bellavista
  Bellavista
  ★★★
  • 3 049 Kč
  • 2 897 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená Itálie v zimě 2022 v letovisku Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Bellavista, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 5. prosinec až pátek 9. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 63 dní za aktuální cenu 5795,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně se slevou 5 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.


  Madonna di Campiglio Dovolená 2022/2023 - Bellavista
  Bellavista
  ★★★
  • 6 100 Kč
  • 5 795 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená v Itálii v zimě 2022 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Bellavista od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 6. prosince do čtvrtka 8. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 64 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 2897,- Kč.


  Madonna di Campiglio Dovolená 2022/2023 - Bellavista
  Bellavista
  ★★★
  • 3 049 Kč
  • 2 897 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená Itálie v zimě 2022 v letovisku Madonna di Campiglio / Pinzolo, Madonna di Campiglio v 3hvězdičkovém ubytování Regina Elena (Caderzone Terme), v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 6. prosinec až neděle 11. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 64 dní za aktuální cenu 5420,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.


  Madonna di Campiglio Dovolená 2022/2023 - Regina Elena (Caderzone Terme)
  Regina Elena (Caderzone Terme)
  ★★★
  • TV
   
  • 5 420 Kč

  Detail

  Základní informace

  Dovolená v Itálii v zimě 2022 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Bellavista od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 7. prosince do čtvrtka 8. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 65 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 1449,- Kč.


  Madonna di Campiglio Dovolená 2022/2023 - Bellavista
  Bellavista
  ★★★
  • 1 525 Kč
  • 1 449 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená Itálie v zimě 2022 v letovisku Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Bellavista, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 7. prosinec až pátek 9. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 65 dní za aktuální cenu 2897,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně se slevou 5 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.


  Madonna di Campiglio Dovolená 2022/2023 - Bellavista
  Bellavista
  ★★★
  • 3 049 Kč
  • 2 897 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená v Itálii v zimě 2022 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Bellavista od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 8. prosince do pátku 9. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 66 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 1449,- Kč.


  Bellavista
  Bellavista
  ★★★
  • 1 525 Kč
  • 1 449 Kč
 • - 5 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-10 z 99 nalezených

  Dovolenou Madonna di Campiglio 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kapverdské ostrovy 2022, dovolenou Keňa 2022, dovolenou Kuba 2022/2023 nebo například dovolenou Kypr 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Maďarsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava. Na dovolenou do Itálie 2022/2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Itálie letecky 2022/2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022/2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Madonna di Campiglio nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal