Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Madonna di Campiglio 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Madonna di Campiglio All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Madonna di Campiglio - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Madonna di Campiglio podle odjezdu

Hotel Rezidence La Locanda Pig – Gustino – Pinzolo
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo v hvězdičkovém ubytování Hotel Rezidence La Locanda Pig – Gustino – Pinzolo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3735,- Kč.
 
La Rosa Delle Dolomiti - Carisolo
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo v hvězdičkovém ubytování La Rosa Delle Dolomiti - Carisolo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3684,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Rezidence La Locanda
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo v hvězdičkovém ubytování Rezidence La Locanda, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3384,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel Bellavista*** - Zima 2020/21
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bellavista*** - Zima 2020/21, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 20. leden až pátek 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2930,- Kč.
 
La Rosa Delle Dolomiti
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo v hvězdičkovém ubytování La Rosa Delle Dolomiti, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 11 %, v aktuální ceně 3912,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Fienili Di Brenta
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo v 2hvězdičkovém ubytování Fienili Di Brenta, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 3041,- Kč.
 
Hotel Bellavista*** - Zima 2020/21
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bellavista*** - Zima 2020/21, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až pondělí 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2930,- Kč.
 
Hotel Bellavista*** - Zima 2020/21
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bellavista*** - Zima 2020/21, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1465,- Kč.
 
Hotel Villa Lucin***
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Lucin***, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až úterý 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3100,- Kč.
 
Hotel Pinzolo Dolomiti V Pinzolo
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pinzolo Dolomiti V Pinzolo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 24. leden až neděle 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 15680,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 129 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Madonna di Campiglio podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal