All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Madonna di Campiglio 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Madonna di Campiglio 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Madonna di Campiglio All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Madonna di Campiglio 2021 - Itálie 2021

Carlone
★★★
 
 • 2 752 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Carlone, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. červenec až sobota 31. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2752,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Carlone
★★★
 
 • 2 752 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Carlone od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 30. července do neděle 1. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2752,- Kč.
Carlone
★★★
 
 • 5 100 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Carlone, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 8 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5100,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Carlone
★★★
 
 • 5 100 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Carlone od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 14. srpna do úterý 17. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 18 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5100,- Kč.
Carlone
★★★
 
 • 5 100 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Carlone, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 17. srpen až pátek 20. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 21 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5100,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Carlone
★★★
 
 • 2 768 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Carlone od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 22. srpna do úterý 24. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 26 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2768,- Kč.
Carlone
★★★
 
 • 2 768 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Carlone, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 25. srpen až pátek 27. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 29 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2768,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Carlone
★★★
 
 • 2 768 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Carlone od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 26. srpna do sobota 28. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 30 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2768,- Kč.
Corona Wellness & Family
★★★
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Tenis
 • Wifi zdarma
 
 • 4 600 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Madonna di Campiglio / Pinzolo, v místě Corona Wellness & Family v 3hvězdičkovém ubytování Corona Wellness & Family, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až úterý 31. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 32 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy sportovní, trekkingové levně, aktuálně v ceně 4600,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Carlone
★★★
 
 • 2 768 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Carlone od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 29. srpna do úterý 31. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 33 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2768,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 152 nalezených

Dovolenou Madonna di Campiglio 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Polsko 2021, dovolenou Portugalsko 2021, dovolenou Rakousko 2021/2022 nebo například dovolenou Rumunsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Řecko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Madonna di Campiglio levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Madonna di Campiglio nebo sekci dovolená s dětmi.