Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Lyžařské pobyty se skipasem, stravou a wellness. ☀️ Lyžování s ubytováním v apartmánech v Itálii přímo na sjezdovce. Dovolená a Last Minute zájezdy All Inclusive levně. Itálie 2020 / 2021.

1Italie.cz    >    

Lyžování v Itálii - Itálie 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Lyžování v Itálii podle termínu

Villa Paradiso Suite - Moniga Del Garda
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Paradiso Suite - Moniga Del Garda, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až čtvrtek 29. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 8330,- Kč.
 
Villa Paradiso Suite - Moniga Del Garda
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Paradiso Suite - Moniga Del Garda, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 8330,- Kč.
 
Casa Trabuk
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Bormio v 2hvězdičkovém ubytování Casa Trabuk, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2563,- Kč.
 
Coup D'coeur (Vou130)
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Valle d`Aosta v 3hvězdičkovém ubytování Coup D'coeur (Vou130), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4888,- Kč.
 
La Remise
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Valle d`Aosta v 2hvězdičkovém ubytování La Remise, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3304,- Kč.
 
Palazzina Sole
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Trentino v 2hvězdičkovém ubytování Palazzina Sole, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2084,- Kč.
 
International - Colombare Di Sirmione
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Lago di Garda v 3hvězdičkovém ubytování International - Colombare Di Sirmione, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 7350,- Kč.
 
International - Colombare Di Sirmione
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Lago di Garda v 3hvězdičkovém ubytování International - Colombare Di Sirmione, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6300,- Kč.
 
Arco Smart Hotel - Arco
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Lago di Garda v 3hvězdičkovém ubytování Arco Smart Hotel - Arco, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 8100,- Kč.
 
Villa Paradiso Suite - Moniga Del Garda
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Paradiso Suite - Moniga Del Garda, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5950,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 9331 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal