Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Lyžařské pobyty se skipasem, stravou a wellness. ✅ Lyžování s ubytováním v apartmánech v Itálii přímo na sjezdovce. Dovolená a Last Minute zájezdy All Inclusive levně. Itálie 2019/2020.

1Italie.cz    >    

Lyžování v Itálii - Itálie 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Lyžování v Itálii podle termínu

Hotel Albion Mountain Spa Resort Dolomites
Dovolená Itálie 2019 - Val Gardena v hvězdičkovém ubytování Hotel Albion Mountain Spa Resort Dolomites, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu úterý 22. říjen až sobota 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 24658,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 
Hotel Albion Mountain Spa Resort Dolomites
Dovolená Itálie 2019 - Val Gardena v hvězdičkovém ubytování Hotel Albion Mountain Spa Resort Dolomites, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 22. říjen až pondělí 28. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 13450,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 
Chalet Olta
Dovolená Itálie 2019 - Livigno v hvězdičkovém ubytování Chalet Olta, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu úterý 22. říjen až úterý 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5999,- Kč.
 • Wifi zdarma
 
Chalet Olta
Dovolená Itálie 2019 - Livigno v hvězdičkovém ubytování Chalet Olta, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 22. říjen až neděle 27. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2143,- Kč.
 • Wifi zdarma
 
Residence Adele
Dovolená Itálie 2019 - Livigno v hvězdičkovém ubytování Residence Adele, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu úterý 22. říjen až pátek 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3698,- Kč.
 
Residence Adele
Dovolená Itálie 2019 - Livigno v hvězdičkovém ubytování Residence Adele, s délkou 14 dní. Pobyt v termínu úterý 22. říjen až pondělí 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4807,- Kč.
 
Appartamenti Guana
Dovolená Itálie 2019 - Livigno v hvězdičkovém ubytování Appartamenti Guana, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu středa 23. říjen až středa 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5960,- Kč.
 
Appartamenti Guana
Dovolená Itálie 2019 - Livigno v hvězdičkovém ubytování Appartamenti Guana, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu středa 23. říjen až pátek 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3831,- Kč.
 
Chalet Olta
Dovolená Itálie 2019 - Livigno v hvězdičkovém ubytování Chalet Olta, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 23. říjen až úterý 29. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2571,- Kč.
 • Wifi zdarma
 
Residence Adele
Dovolená Itálie 2019 - Livigno v hvězdičkovém ubytování Residence Adele, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu středa 23. říjen až středa 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5177,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 4202 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal