Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie
www.1Itálie.cz    >    

Lyžování v Itálii

Vyhledávání zájezdů

Lyžování v Itálii - Itálie 2018

Rezidence Cristallo**** - Bormio
Dovolená Itálie 2018 - Bormio v hvězdičkovém ubytování Rezidence Cristallo**** - Bormio, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 22. duben až neděle 29. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4400,- Kč.
 
Hotel Eden
Dovolená Itálie 2018 - Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Eden, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 22. duben až pátek 27. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7400,- Kč.
 
Residence Villa Artic
Dovolená Itálie 2018 - Val di Fassa e Carezza v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Villa Artic, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu neděle 22. duben až úterý 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6914,- Kč.
 
Rezidence Club Palace
Dovolená Itálie 2018 - Via Lattea / Sestriere v 3hvězdičkovém ubytování Rezidence Club Palace, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 22. duben až sobota 28. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4440,- Kč.
 
Rezidence Club Palace
Dovolená Itálie 2018 - Via Lattea / Sestriere v 3hvězdičkovém ubytování Rezidence Club Palace, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 22. duben až středa 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2220,- Kč.
 
Cesa Da Riz
Dovolená Itálie 2018 - Civetta v hvězdičkovém ubytování Cesa Da Riz, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 23. duben až sobota 28. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2796,- Kč.
 
Hotel Evaldo
Dovolená Itálie 2018 - Arabba/Marmolada v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Evaldo, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 23. duben až pátek 27. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 14000,- Kč.
 
Free Ski Hotel Helvetia
Dovolená Itálie 2018 - Livigno v 3hvězdičkovém ubytování Free Ski Hotel Helvetia, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 23. duben až sobota 28. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 17690,- Kč.
 
Casa Alpina P. Pavoniani
Dovolená Itálie 2018 - Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Casa Alpina P. Pavoniani, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 23. duben až neděle 29. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6080,- Kč.
 
Casa Alpina P. Pavoniani
Dovolená Itálie 2018 - Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Casa Alpina P. Pavoniani, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 23. duben až pátek 27. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4040,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1427 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal