Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka lyžařských zájezdů do Itálie autobusem a letecky. ☀️ Levné lyžařské pobyty v Itálii se stravou a skipasem. Dovolená a Last Minute zájezdy All Inclusive levně. Itálie 2021 / 2022.

1Italie.cz    >    

Lyžařské zájezdy Itálie - Itálie 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Lyžařské zájezdy Itálie podle termínu

Zoldo Alto / Hotel Sporting
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Civetta v hvězdičkovém ubytování Zoldo Alto / Hotel Sporting, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až pondělí 1. únor, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 13990,- Kč.
 
Hotel Monte Civetta
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Civetta v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Monte Civetta, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. leden až středa 3. únor, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 12990,- Kč.
 
Chata Dolomia
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Arabba/Marmolada v hvězdičkovém ubytování Chata Dolomia, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. leden až středa 3. únor, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 14490,- Kč.
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Jednodenní Lyžařský Zájezd - Passo Tonale
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v hvězdičkovém ubytování Jednodenní Lyžařský Zájezd - Passo Tonale, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. leden až neděle 31. leden, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2390,- Kč.
 
Jednodenní Lyžařský Zájezd - Sella Ronda
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Arabba/Marmolada v hvězdičkovém ubytování Jednodenní Lyžařský Zájezd - Sella Ronda, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. leden až neděle 31. leden, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2890,- Kč.
 
Hotel Milano
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Santa Caterina v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Milano, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až neděle 7. únor, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 11490,- Kč.
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Hotel Alle Alpi
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Civetta v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alle Alpi, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až neděle 7. únor, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 15990,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Hotel Alpen Village
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Livigno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alpen Village, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až neděle 7. únor, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 19990,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětský bazén
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Hotel Italia
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Aprica v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Italia, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až neděle 7. únor, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 11290,- Kč.
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Jednodenní Lyžařský Zájezd - Aprica
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Aprica v hvězdičkovém ubytování Jednodenní Lyžařský Zájezd - Aprica, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až středa 3. únor, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 123 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal