Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie
www.1Itálie.cz    >    

Lyžařské zájezdy do Itálie 2018

Vyhledávání zájezdů

Lyžařské zájezdy do Itálie autobusem a letecky

Jednodenní Lyžařský Zájezd - Civetta
Dovolená Itálie 2018 - Civetta v hvězdičkovém ubytování Jednodenní Lyžařský Zájezd - Civetta, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 23. únor až neděle 25. únor, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1990,- Kč.
 
Jednodenní Lyžařský Zájezd - Aprica
Dovolená Itálie 2018 - Aprica v hvězdičkovém ubytování Jednodenní Lyžařský Zájezd - Aprica, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 23. únor až neděle 25. únor, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1490,- Kč.
 
Jednodenní Lyžařský Zájezd - Sella Ronda
Dovolená Itálie 2018 - Arabba/Marmolada v hvězdičkovém ubytování Jednodenní Lyžařský Zájezd - Sella Ronda, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 23. únor až neděle 25. únor, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2390,- Kč.
 
Solaris Free Ski
Dovolená Itálie 2018 - Via Lattea / Sestriere v 3hvězdičkovém ubytování Solaris Free Ski, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 18068,- Kč.
 
Hotel Orso Grigio
Dovolená Itálie 2018 - Civetta v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Orso Grigio, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 26. únor až neděle 4. březen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 10 % v aktuální ceně 13940,- Kč.
 
Hotel Urri
Dovolená Itálie 2018 - Aprica v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Urri, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 26. únor až pátek 2. březen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6190,- Kč.
 
Hotely No Name 3 Noci
Dovolená Itálie 2018 - Paganella v 3hvězdičkovém ubytování Hotely No Name 3 Noci, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. březen až úterý 6. březen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 10 % v aktuální ceně 6990,- Kč.
 
Hotel Posta
Dovolená Itálie 2018 - Aprica v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Posta, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. březen až úterý 6. březen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 4 % v aktuální ceně 7090,- Kč.
 
Hotel Europa
Dovolená Itálie 2018 - Dolomiti Brenta (Val di Sole) v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Europa, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 2. březen až středa 7. březen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8990,- Kč.
 
Penzion Pace Alpina
Dovolená Itálie 2018 - Ravascletto v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Pace Alpina, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 2. březen až čtvrtek 8. březen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 10390,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 56 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal