Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka pronájmu luxusních vil v Itálii. ☀️ Ubytování v soukromých luxusních vilách a bytech v Itálii. Široká nabídka pobytů v nádherných vilách v Itálii. Dovolená a Last Minute zájezdy letecky levně. Itálie 2020 / 2021.

1Italie.cz    >    

Luxusní vily v Itálii - Itálie 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Luxusní vily v Itálii podle termínu

Grand Hotel Villa Irlanda**** - Gaeta
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Lazio v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Villa Irlanda**** - Gaeta, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 10255,- Kč.
 
Hotel Villa Diodoro**** - Taormina
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Sicílie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Diodoro**** - Taormina, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 20219,- Kč.
 
Hotel Villa Mabapa**** - Lido Di Venezia
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Benátky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Mabapa**** - Lido Di Venezia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 7586,- Kč.
 
Ostrov Ischia, Itálie - Terme Villa Teresa
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Ischia v 3.5hvězdičkovém ubytování Ostrov Ischia, Itálie - Terme Villa Teresa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 8290,- Kč.
 
Villa Agrippina Gran Melia
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Villa Agrippina Gran Melia, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. listopad až pátek 6. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 41890,- Kč.
 
Villa Agrippina Gran Melia
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Villa Agrippina Gran Melia, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 6. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 25290,- Kč.
 
Hotel Villa Diodoro**** - Taormina
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Sicílie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Diodoro**** - Taormina, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až sobota 14. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 20219,- Kč.
 
Hotel Villa Mabapa**** - Lido Di Venezia
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Benátky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Mabapa**** - Lido Di Venezia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až sobota 14. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 6862,- Kč.
 
Villa Agrippina Gran Melia
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Villa Agrippina Gran Melia, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 8. listopad až úterý 10. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 25290,- Kč.
 
Villa Agrippina Gran Melia
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Villa Agrippina Gran Melia, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 9. listopad až středa 11. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 25290,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 471 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal