Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka ubytování v luxusních hotelech v Itálii. Skvělé luxusní hotely v Itálii s bazénem a wellness. ☀️ All Inclusive dovolená v čtyřhvězdičkových a pětihvězdičkových hotelech. Last Minute zájezdy letecky. Přepychové pobyty levně. Itálie 2021.

1Itálie.cz    >    

Luxusní hotely v Itálii - Itálie 2021

Vyhledávání zájezdů

Luxusní hotely v Itálii podle termínu

Hotel Garda Bellevue
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lago di Garda, v místě Limone sul Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Garda Bellevue, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 4470,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Dětské hřiště, Dětský bazén, Golf, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 100 m, vzdálenost od centra města: 300 m.
 
Grand Hotel De La Minerve
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel De La Minerve, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až pátek 23. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 25290,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Lednička, Fitness, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 0 m.
 
Hotel San Pietro
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel San Pietro, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až pondělí 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 18810,- CZK.
 
Hotel Terme Marine Leopoldo
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Toskánsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Terme Marine Leopoldo, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až úterý 27. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12936,- Kč.
 
Hotel Leonardo Da Vinci S All Inclusive
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Leonardo Da Vinci S All Inclusive, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 14817,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Hotel Londra Palace
Dovolená Benátky, v 5hvězdičkovém ubytování - Hotel Londra Palace s délkou 3 dní, v termínu 22. duben 2021 až 24. duben 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, jarní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 20090 Kč.
 
Parc Hotel Oasi
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lago di Garda, v místě Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parc Hotel Oasi, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4829,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Golf, Klidná lokalita, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 1,5 km, vzdálenost od centra města: 800 m.
 
Hotel Alexander **** - Léto 2021
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alexander **** - Léto 2021, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. duben až pátek 30. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 %, v aktuální ceně 9891,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Hotel Alexander **** - Léto 2021
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alexander **** - Léto 2021, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. duben až středa 28. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 7065,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Hotel Alexander **** - Léto 2021
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alexander **** - Léto 2021, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 11304,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 

Zobrazeno 1-10 z 6001 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal