Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie
www.1Itálie.cz    >    

Luxusní hotely Itálie

Vyhledávání zájezdů

Luxusní hotely Itálie 2018

Hotel Du Lac Molveno Pig - Molveno
Dovolená Itálie 2018 - Paganella v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Du Lac Molveno Pig - Molveno, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 19. únor až pondělí 26. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7190,- Kč.
 
Hotel Panorama Huberhof
Dovolená Itálie 2018 - Valle Isarco v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Panorama Huberhof, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 19. únor až pátek 23. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 14490,- Kč.
 
Hotel Teutschhaus
Dovolená Itálie 2018 - Jižní Tyrolsko v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Teutschhaus, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 19. únor až pátek 23. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4890,- Kč.
 
Hotel Interalpen
Dovolená Itálie 2018 - Livigno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Interalpen, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 19. únor až sobota 24. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 17690,- Kč.
 
Hotel Montana S Bazénem Př- Monte Bondone
Dovolená Itálie 2018 - Monte Bondone v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Montana S Bazénem Př- Monte Bondone, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 20. únor až neděle 25. únor, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 12070,- Kč.
 
Hotel Orso Grigio - Pescul
Dovolená Itálie 2018 - Civetta v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Orso Grigio - Pescul, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 20. únor až pátek 23. únor, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7000,- Kč.
 
Hotel Panorama Huberhof
Dovolená Itálie 2018 - Valle Isarco v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Panorama Huberhof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 20. únor až úterý 27. únor, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 23490,- Kč.
 
Hotel Los Andes ***+
Dovolená Itálie 2018 - Val di Fiemme/Obereggen v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Los Andes ***+, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 21. únor až neděle 25. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6190,- Kč.
 
Hotel Panorama Huberhof
Dovolená Itálie 2018 - Valle Isarco v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Panorama Huberhof, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 22. únor až čtvrtek 1. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 23490,- Kč.
 
Hotel Montanara - Ziano di Fiemme
Dovolená Itálie 2018 - Val di Fiemme/Obereggen v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Montanara - Ziano di Fiemme, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 22. únor až pondělí 26. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, lázeňské, lyžařské levně v aktuální ceně 6290,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 984 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal