Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka luxusní dovolené v Itálii s All Inclusive. ✅ Pobyty v luxusních All Inclusive hotelech s bazénem a wellness. Ubytování v luxusních soukromých apartmánech v Itálii. Last Minute zájezdy letecky levně. Itálie 2019 / 2020.

1Italie.cz    >    

Luxusní dovolená v Itálii - Itálie 2019 / 2020

Vyhledávání zájezdů

Luxusní dovolená v Itálii podle termínu

Dei Cavalieri Milano
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dei Cavalieri Milano, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 16. prosinec až čtvrtek 19. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 18690,- Kč.
 
Hotel Alp Taller
Dovolená Itálie 2019 - Marilleva/Folgarida v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alp Taller, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 16. prosinec až čtvrtek 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské levně v aktuální ceně 7490,- Kč.
 
Hotel Miramonti
Dovolená Itálie 2019 - Alta Badia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Miramonti, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 16. prosinec až čtvrtek 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5890,- Kč.
 
Hotel Miramonti
Dovolená Itálie 2019 - Alta Badia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Miramonti, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 16. prosinec až pátek 20. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7790,- Kč.
 
Hotel Norge V Monte Bondone
Dovolená Itálie 2019 - Monte Bondone v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Norge V Monte Bondone, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 16. prosinec až pátek 20. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6560,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Fitness
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Principi Di Piemonte
Dovolená Itálie 2019 - Via Lattea / Sestriere v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Principi Di Piemonte, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 16. prosinec až pondělí 23. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 21490,- Kč.
 
Principi Di Piemonte
Dovolená Itálie 2019 - Via Lattea / Sestriere v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Principi Di Piemonte, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 16. prosinec až neděle 22. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 17490,- Kč.
 
Principi Di Piemonte
Dovolená Itálie 2019 - Via Lattea / Sestriere v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Principi Di Piemonte, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 16. prosinec až čtvrtek 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8090,- Kč.
 
Falkensteiner Family Lido Ehrenburgerhof
Dovolená Itálie 2019 - Jižní Tyrolsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Family Lido Ehrenburgerhof, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 17. prosinec až pondělí 23. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 24826,- Kč.
 
Hotel Family Michela
Dovolená Itálie 2019 - Marilleva/Folgarida v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Family Michela, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 17. prosinec až pondělí 23. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 11690,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2315 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal