Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka ubytování v luxusních apartmánech v Itálii online. ☀️ Pobyty v luxusních soukromých apartmánech v Itálii s bazénem. All Inclusive dovolená v apartmánech. Last Minute zájezdy letecky levně. Itálie 2020 / 2021.

1Italie.cz    >    

Luxusní apartmány v Itálii - Itálie 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Luxusní apartmány v Itálii podle termínu

Aparthotel Holiday
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Bibione v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Holiday, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až pátek 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 14350,- Kč.
 
Aparthotel Sisan Family Resort**** - Cisano Del Bardolino
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Sisan Family Resort**** - Cisano Del Bardolino, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 34 %, v aktuální ceně 9034,- Kč.
 
Aparthotel Villaggio Turistico Internazionale**** - Bibione
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Bibione v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Villaggio Turistico Internazionale**** - Bibione , s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 %, v aktuální ceně 14068,- Kč.
 
Aparthotel Villaggio Turistico Internazionale**** - Bibione
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Bibione v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Villaggio Turistico Internazionale**** - Bibione , s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 %, v aktuální ceně 11884,- Kč.
 
Aparthotel Holiday**** - Bibione Terme
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Bibione v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Holiday**** - Bibione Terme, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 16029,- Kč.
 
Aparthotel Holiday**** - Bibione Terme
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Bibione v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Holiday**** - Bibione Terme, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 13660,- Kč.
 
Aparthotel Holiday**** - Bibione Terme
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Bibione v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Holiday**** - Bibione Terme, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 10930,- Kč.
 
Aparthotel Holiday
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Bibione v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Holiday, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 15193,- Kč.
 
Apartmány Ai Pozzi Village
Dovolená Ligurie levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Apartmány Ai Pozzi Village s délkou 6 dní, v termínu 3. říjen 2020 až 8. říjen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 3395 Kč.
 
Aparthotel Holiday
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Bibione v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Holiday, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. říjen až neděle 11. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 15193,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 53 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal