Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Lombardie 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Lombardie All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Lombardie - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Lombardie podle odjezdu

Hotel Ih Gioia
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ih Gioia, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 7990,- Kč.
 
Brunelleschi Milano
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brunelleschi Milano, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. listopad až čtvrtek 5. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 16590,- Kč.
 
Dei Cavalieri Milano
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dei Cavalieri Milano, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. listopad až pátek 6. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 19690,- Kč.
 
Dei Cavalieri Milano
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dei Cavalieri Milano, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 9. listopad až čtvrtek 12. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 19690,- Kč.
 
Golfhotel Castelconturbia
Dovolená Lombardie levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Golfhotel Castelconturbia s délkou 4 dní, v termínu 13. listopad 2020 až 16. listopad 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 9390 Kč.
 
Nh Machiavelli
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Miláno v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Nh Machiavelli, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 13. listopad až neděle 15. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 6230,- Kč.
  • Wifi zdarma
 
Brunelleschi Milano
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brunelleschi Milano, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 14. listopad až pondělí 16. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 48 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 16590,- Kč.
 
Brunelleschi Milano
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brunelleschi Milano, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 17. listopad až čtvrtek 19. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 51 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 16590,- Kč.
 
Brunelleschi Milano
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brunelleschi Milano, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 20190,- Kč.
 
Hotel The Best
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Miláno v 2hvězdičkovém ubytování Hotel The Best, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 6590,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 126 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Lombardie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal