All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Livigno 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Livigno 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Livigno All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Livigno 2021 / 2022 - Itálie 2021 / 2022

Gallis
★★★
 • 14 352 Kč
 • 13 060 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Livigno v 3hvězdičkovém ubytování Gallis, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 27. listopad až sobota 4. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 38 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 9 %, aktuálně v ceně 13060,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Apartmán Coop
  ★★
   
  • 7 400 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Livigno v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Coop od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 27. listopadu do sobota 4. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 38 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 7400,- Kč.
  Appartements La Fonte
  ★★
  👍👍👍👍👍
  • Domácí zvířata povolena
  • Klidná lokalita
  • Lednička
  • TV
  • Wifi zdarma
  • Zastávka skibusu
   
  • 3 250 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (10 hodnocení)

  Nejnovější recenze: skvělé ubytování, skvělé lyžování, skvělé počasí, skvělá nálada. Co víc si přát?!

  Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Livigno, v místě Appartements La Fonte v ?hvězdičkovém ubytování Appartements La Fonte, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 27. listopad až sobota 4. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 38 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 3250,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Appartements La Fonte je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Baita Dario
  ★★★
   
  • 7 100 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Livigno v 3hvězdičkovém ubytování Baita Dario od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 27. listopadu do sobota 4. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 38 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 7100,- Kč.
  Bellevue
  ★★
   
  • 7 960 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Livigno v ?hvězdičkovém ubytování Bellevue, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 27. listopad až sobota 4. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 38 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 7960,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Garni Cecilia
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • TV
  • Wifi zdarma
  • Zastávka skibusu
   
  • 9 550 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Livigno v 3hvězdičkovém ubytování Garni Cecilia od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 27. listopadu do sobota 4. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 38 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 9550,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Chalet Lamada
  ★★
   
  • 3 250 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Livigno v ?hvězdičkovém ubytování Chalet Lamada, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 27. listopad až sobota 4. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 38 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 3250,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Chalet Remi
  ★★
   
  • 3 250 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Livigno v ?hvězdičkovém ubytování Chalet Remi od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 27. listopadu do sobota 4. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 38 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 3250,- Kč.
  Loredana
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 13 790 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (35 hodnocení)
  Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Livigno v 3hvězdičkovém ubytování Loredana, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 27. listopad až sobota 4. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 38 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 13790,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Loredana je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Margherita
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 9 050 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (22 hodnocení)
  Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Livigno v 3hvězdičkovém ubytování Margherita od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 27. listopadu do středa 1. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 38 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 9050,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 350 nalezených

  Dovolenou Livigno 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Thajsko 2021, dovolenou Tunisko 2021, dovolenou Turecko 2021/2022 nebo například dovolenou Vietnam 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Zanzibar.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Livigno levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Livigno nebo sekci dovolená s dětmi.