All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Valle d`Aosta    >    

Dovolená Valle d`Aosta v listopadu 2021/2022 - Listopad v Itálii

Dovolená Valle d`Aosta v listopadu 2021/2022. Aktuální nabídka dovolené v Itálii v listopadu 2021/2022. Zájezdy Valle d`Aosta za nejvýhodnější ceny online.

Ads

Dovolená Valle d`Aosta v listopadu 2021/2022

Il Nido Sotto Il Ponte (Aot200)
★★
 • 6 753 Kč
 • 6 348 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Valle d`Aosta, v místě Itálie v ?hvězdičkovém ubytování Il Nido Sotto Il Ponte (Aot200), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 27. listopad až sobota 4. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 72 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 6348,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Chalet Remondet
  ★★
  • 1 835 Kč
  • 1 725 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2022 v resortu Valle d`Aosta v 2hvězdičkovém ubytování Chalet Remondet od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 5. listopadu do sobota 12. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 415 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 1725,- Kč.
  La Tata (Vou120)
  ★★
  • 4 837 Kč
  • 4 547 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2022 v lokalitě Valle d`Aosta, v místě Itálie v ?hvězdičkovém ubytování La Tata (Vou120), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 5. listopad až sobota 12. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 415 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 4547,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Maison Chez Nous
  ★★
  • 3 124 Kč
  • 2 937 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2022 v resortu Valle d`Aosta, v místě Itálie v ?hvězdičkovém ubytování Maison Chez Nous od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 5. listopadu do sobota 12. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 415 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 2937,- Kč.
  Universo
  ★★
  • 4 276 Kč
  • 4 019 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2022 v lokalitě Valle d`Aosta, v místě Itálie v ?hvězdičkovém ubytování Universo, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 5. listopad až sobota 12. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 415 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 4019,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Plen Solei (Vou125)
  ★★
  • 3 869 Kč
  • 3 637 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2022 v resortu Valle d`Aosta, v místě Itálie v ?hvězdičkovém ubytování Plen Solei (Vou125) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 12. listopadu do sobota 19. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 422 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 3637,- Kč.

  Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

  Ads

  Dovolenou Valle d`Aosta 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Španělsko listopad, Thajsko listopad, Tunisko listopad nebo například dovolenou Turecko listopad? Další možností je třeba USA listopad.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Valle d`Aosta levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Valle d`Aosta nebo sekci dovolená s dětmi.