Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v Itálii v listopadu 2020. Last Minute zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v listopadu v Itálii. Itálie All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Listopad v Itálii.

1Italie.cz    >    

Dovolená v Itálii - listopad 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Itálie v listopadu 2020

Apartmány Vito - Letní Pobyt
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Tarvisio v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Vito - Letní Pobyt, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až středa 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 1400,- Kč.
 
Hotel A Depandance Mediterraneo
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Ischia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel A Depandance Mediterraneo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 8270,- Kč.
 
Hotel San Lorenzo S Bazénem
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Ischia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel San Lorenzo S Bazénem, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 9900,- Kč.
 
Hotel Turium*** - Santa Maria Del Cedro
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Kalábrie v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Turium*** - Santa Maria Del Cedro, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 4174,- Kč.
 
Apartmánový Dům Charly *** - Letní Pobyt
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Tarvisio v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Charly *** - Letní Pobyt, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, v přírodě levně, v aktuální ceně 2999,- Kč.
 
Apartmánový Dům Charly *** - Letní Pobyt
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Tarvisio v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Charly *** - Letní Pobyt, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až pátek 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, v přírodě levně, v aktuální ceně 2532,- Kč.
 
Grand Hotel Tiberio Rome
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Tiberio Rome, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až čtvrtek 5. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 18690,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Fitness
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Hassler Roma
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hassler Roma, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až středa 4. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 41590,- Kč.
 
Hassler Roma
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hassler Roma, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až čtvrtek 5. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 52490,- Kč.
 
Hotel Excelsior Terme *** Superior
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Ischia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Excelsior Terme *** Superior, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8751,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1214 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Itálie All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal