Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Ligurská riviéra 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Ligurská riviéra All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Ligurská riviéra - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Ligurská riviéra podle odjezdu

Residence La Meridiana - San Bartolomeo Al Mare
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Ligurská riviéra v hvězdičkovém ubytování Residence La Meridiana - San Bartolomeo Al Mare, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 27 %, v aktuální ceně 2462,- Kč.
 
Residence La Meridiana - San Bartolomeo Al Mare
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Ligurská riviéra v hvězdičkovém ubytování Residence La Meridiana - San Bartolomeo Al Mare, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. únor až sobota 20. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 27 %, v aktuální ceně 2462,- Kč.
 
Residence Le Saline - Borgio Verezzi
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Ligurská riviéra v hvězdičkovém ubytování Residence Le Saline - Borgio Verezzi, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. únor až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně se slevou 22 %, v aktuální ceně 2134,- Kč.
 
Mayola
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Ligurská riviéra v 3hvězdičkovém ubytování Mayola, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až sobota 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 57 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 9290,- Kč.
 
Giada
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Ligurská riviéra v hvězdičkovém ubytování Giada, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. březen až sobota 27. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 64 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 2595,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • Dětský koutek
  • Dětský bazén
  • Bar
  • Půjčovna kol
  • Wifi zdarma
 
Residence Orchidea - Diano Marina
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Ligurská riviéra v hvězdičkovém ubytování Residence Orchidea - Diano Marina, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. březen až sobota 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 31 %, v aktuální ceně 1007,- Kč.
 
Rezidence Sant´anna S Bazénem Mb – Pietra Ligure
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Ligurská riviéra v hvězdičkovém ubytování Rezidence Sant´anna S Bazénem Mb – Pietra Ligure, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. březen až úterý 30. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1043,- Kč.
 
Rezidence Orchidea S Bazénem Mb– Diano Marina
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Ligurská riviéra v hvězdičkovém ubytování Rezidence Orchidea S Bazénem Mb– Diano Marina, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až úterý 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 77 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1630,- Kč.
 
Rezidence Orchidea S Bazénem Mb– Diano Marina
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Ligurská riviéra v hvězdičkovém ubytování Rezidence Orchidea S Bazénem Mb– Diano Marina, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 9. duben až úterý 13. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 84 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1090,- Kč.
 
Hotel Principe*** - Sanremo
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Ligurská riviéra v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Principe*** - Sanremo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. duben až sobota 17. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 85 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 %, v aktuální ceně 7528,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ligurská riviéra podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal