Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Lignano 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Lignano All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Lignano - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Lignano podle odjezdu

Grand Hotel Playa
Dovolená Itálie 2020 - Lignano v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Playa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 15. červenec až středa 22. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 21118,- Kč.
 
Aparthotel Marina Azzurra Resort**** - Houseboats - Lignano
Dovolená Itálie 2020 - Lignano v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Marina Azzurra Resort**** - Houseboats - Lignano , s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 17. červenec až neděle 26. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 % v aktuální ceně 25020,- Kč.
 
Aparthotel Marina Azzurra Resort**** - Houseboats - Lignano
Dovolená Itálie 2020 - Lignano v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Marina Azzurra Resort**** - Houseboats - Lignano , s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 17. červenec až neděle 26. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 % v aktuální ceně 22494,- Kč.
 
Grand Hotel Playa**** - Lignano Sabbiadoro
Dovolená Itálie 2020 - Lignano v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Playa**** - Lignano Sabbiadoro, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 17. červenec až neděle 26. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % v aktuální ceně 25599,- Kč.
 
Hotel American**** - Lignano Sabbiadoro
Dovolená Itálie 2020 - Lignano v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel American**** - Lignano Sabbiadoro, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 17. červenec až neděle 26. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % v aktuální ceně 20669,- Kč.
 
Hotel Florida**** - Lignano Sabbiadoro
Dovolená Itálie 2020 - Lignano v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Florida**** - Lignano Sabbiadoro, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 17. červenec až neděle 26. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % v aktuální ceně 20633,- Kč.
 
Hotel Italia Palace**** - Lignano Sabbiadoro
Dovolená Itálie 2020 - Lignano v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Italia Palace**** - Lignano Sabbiadoro, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 17. červenec až neděle 26. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % v aktuální ceně 26996,- Kč.
 
Hotel Rex**** - Lignano Pineta
Dovolená Itálie 2020 - Lignano v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Rex**** - Lignano Pineta, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 17. červenec až neděle 26. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % v aktuální ceně 22529,- Kč.
 
Residence Villa Cecilia - Lignano Sabbiadoro
Dovolená Itálie 2020 - Lignano v hvězdičkovém ubytování Residence Villa Cecilia - Lignano Sabbiadoro, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 18. červenec až sobota 25. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 % v aktuální ceně 2398,- Kč.
 
Vila Brigitte - Lignano Pineta
Dovolená Itálie 2020 - Lignano v hvězdičkovém ubytování Vila Brigitte - Lignano Pineta, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 18. červenec až sobota 25. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 % v aktuální ceně 7938,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 219 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Lignano podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal