Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Lido di Jesolo 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Lido di Jesolo All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Lido di Jesolo - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Lido di Jesolo podle odjezdu

Hotel Torino Pig - Lido Di Jesolo
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lido di Jesolo v hvězdičkovém ubytování Hotel Torino Pig - Lido Di Jesolo, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. duben až úterý 13. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4350,- Kč.
 
Hotel Vianello ***
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lido di Jesolo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Vianello ***, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8410,- Kč.
 
Lido Di Jesolo - Hotel Oceanic*** S Bazénem
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lido di Jesolo v hvězdičkovém ubytování Lido Di Jesolo - Hotel Oceanic*** S Bazénem, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6920,- Kč.
 
Residence Torino - Jesolo Lido Est
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lido di Jesolo v hvězdičkovém ubytování Residence Torino - Jesolo Lido Est, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 47 %, v aktuální ceně 936,- Kč.
 
Giardino
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lido di Jesolo v hvězdičkovém ubytování Giardino, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 1426,- Kč.
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Surfování
 • Klidná lokalita
 • Volejbal
 
Apartmány Houston
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lido di Jesolo v hvězdičkovém ubytování Apartmány Houston, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 823,- Kč.
 
Rezidence Bali
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lido di Jesolo v hvězdičkovém ubytování Rezidence Bali, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2144,- Kč.
 
Rezidence Bali S Bazénem Im– Lido Di Jesolo
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lido di Jesolo v hvězdičkovém ubytování Rezidence Bali S Bazénem Im– Lido Di Jesolo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2040,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Bezbariérový přístup
 • Dětský bazén
 • Wifi zdarma
 
Villaggio Soleado - Jesolo Lido Ovest
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lido di Jesolo v hvězdičkovém ubytování Villaggio Soleado - Jesolo Lido Ovest, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 103 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 1221,- Kč.
 
Apollo
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lido di Jesolo v hvězdičkovém ubytování Apollo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 103 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1558,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 357 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Lido di Jesolo podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal