Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v Itálii za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy do Itálie bez stravy, s polopenzí, plnou penzí a All Inclusive levně. Last Minute pobyty letecky ✈ s ubytováním za nejlevnější ceny. Itálie 2020 / 2021.

1Italie.cz    >    

Itálie levně - Itálie 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Itálie levně podle termínu

Residence Villa Yachting - Lignano Sabbiadoro
Dovolená Itálie 2020 - Lignano v hvězdičkovém ubytování Residence Villa Yachting - Lignano Sabbiadoro, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 38 % v aktuální ceně 4459,- Kč.
 
Blue Marine
Dovolená Itálie 2020 - Apulská oblast (Puglia) v 3hvězdičkovém ubytování Blue Marine, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 37 % v aktuální ceně 3681,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Tenis
 • Volejbal
 • Surfování
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Dětský bazén
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Residence Hemingway - Sabbiadoro - Lignano Sabbiadoro
Dovolená Itálie 2020 - Lignano v hvězdičkovém ubytování Residence Hemingway - Sabbiadoro - Lignano Sabbiadoro, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 % v aktuální ceně 3932,- Kč.
 
Tiepolo
Dovolená Itálie 2020 - Bibione v hvězdičkovém ubytování Tiepolo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % v aktuální ceně 5182,- Kč.
 • Klimatizace
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Vila Crepetta - Lignano Riviera
Dovolená Itálie 2020 - Lignano v hvězdičkovém ubytování Vila Crepetta - Lignano Riviera, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 % v aktuální ceně 5383,- Kč.
 
Villaggio Ai Ginepri (Dodavatel 2) - Bibione Spiaggia
Dovolená Itálie 2020 - Bibione v hvězdičkovém ubytování Villaggio Ai Ginepri (Dodavatel 2) - Bibione Spiaggia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 % v aktuální ceně 5219,- Kč.
 
Charming Navona
Dovolená Itálie 2020 - Lazio v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Charming Navona, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 % v aktuální ceně 6747,- Kč.
 
Residence Alisei - Lignano Pineta
Dovolená Itálie 2020 - Lignano v hvězdičkovém ubytování Residence Alisei - Lignano Pineta, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 % v aktuální ceně 3508,- Kč.
 
Residence Lussinpiccolo - Bibione Lido Dei Pini
Dovolená Itálie 2020 - Bibione v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Lussinpiccolo - Bibione Lido Dei Pini, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 % v aktuální ceně 4335,- Kč.
 
Vila Erica Luxury - Bibione Pineda
Dovolená Itálie 2020 - Bibione v hvězdičkovém ubytování Vila Erica Luxury - Bibione Pineda, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 % v aktuální ceně 9732,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 19233 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal