Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v Itálii za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy do Itálie bez stravy, s polopenzí, plnou penzí a All Inclusive levně. Last Minute pobyty letecky ✈ s ubytováním za nejlevnější ceny. Itálie 2020 / 2021.

1Italie.cz    >    

Itálie levně - Itálie 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Itálie levně podle termínu

Alessandra
Dovolená Itálie 2020 - Lignano v hvězdičkovém ubytování Alessandra, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. červen až sobota 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 51 % v aktuální ceně 4121,- Kč.
 
Hotel Blurelda*** - Silvi Marina
Dovolená Itálie 2020 - Abruzzo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Blurelda*** - Silvi Marina, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. červen až sobota 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 35 % v aktuální ceně 5200,- Kč.
 
Santa Lucia
Dovolená Itálie 2020 - Bormio v 3hvězdičkovém ubytování Santa Lucia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. červen až sobota 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 32 % v aktuální ceně 1527,- Kč.
 
Chez Les Roset
Dovolená Itálie 2020 - Valle d`Aosta v 3hvězdičkovém ubytování Chez Les Roset, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. červen až sobota 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 28 % v aktuální ceně 3098,- Kč.
 
Hotel Astoria Beach*** - Pesaro
Dovolená Itálie 2020 - Marche v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Astoria Beach*** - Pesaro, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. červen až sobota 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % v aktuální ceně 7834,- Kč.
 
Casa Mare Spiaggia
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v 2hvězdičkovém ubytování Casa Mare Spiaggia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. červen až sobota 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % v aktuální ceně 4190,- Kč.
 
Apartmány La Rosa Dei Venti
Dovolená Itálie 2020 - Marche v hvězdičkovém ubytování Apartmány La Rosa Dei Venti, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. červen až sobota 20. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 6673,- Kč.
 
Rezidencia Estate
Dovolená Itálie 2020 - Lignano v 3hvězdičkovém ubytování Rezidencia Estate, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. červen až sobota 20. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 7198,- Kč.
 
Residence Vega - Caorle Ponente
Dovolená Itálie 2020 - Veneto (Benátská riviéra) v hvězdičkovém ubytování Residence Vega - Caorle Ponente, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. červen až sobota 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 3878,- Kč.
 
Alle Sorgenti
Dovolená Itálie 2020 - Ravascletto v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alle Sorgenti, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. červen až sobota 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2188,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 5751 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal