Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka ubytování v levných apartmánech v Itálii za nejlepší ceny online. ☀️ Dovolená v levných soukromých apartmánech a rekreačních domech v Itálii 2020 / 2021. Levné Last Minute zájezdy s pobyty v soukromí. Itálie 2020 / 2021.

1Italie.cz    >    

Levné apartmány Itálie - Itálie 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Levné apartmány Itálie podle termínu

Apartmány Dolomiti Village
Dovolená Friuli Skiregion levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Apartmány Dolomiti Village s délkou 4 dní, v termínu 22. leden 2020 až 25. leden 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, zimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 5190 Kč.
 
Apartmánový Dům Dal Moro
Dovolená Itálie 2020 - Ravascletto v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Dal Moro, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. leden až neděle 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2890,- Kč.
  • Klidná lokalita
 
Apartmány Casa Al Moro Dolsi- Rocca Pietore /caprile
Dovolená Itálie 2020 - Arabba/Marmolada v hvězdičkovém ubytování Apartmány Casa Al Moro Dolsi- Rocca Pietore /caprile, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až sobota 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4165,- Kč.
 
Apartmány Katinanna
Dovolená Itálie 2020 - Civetta v hvězdičkovém ubytování Apartmány Katinanna, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až sobota 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3000,- Kč.
 
Apartmány Livigno Top Class
Dovolená Itálie 2020 - Livigno v hvězdičkovém ubytování Apartmány Livigno Top Class, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až sobota 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5200,- Kč.
 
Apartmány Tomaselli
Dovolená Itálie 2020 - Marilleva/Folgarida v hvězdičkovém ubytování Apartmány Tomaselli, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až sobota 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2363,- Kč.
 
Privátní Apartmány Cogolo / Celledizzo
Dovolená Itálie 2020 - Pejo v hvězdičkovém ubytování Privátní Apartmány Cogolo / Celledizzo, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až sobota 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1800,- Kč.
 
Apartmánový Dům Stali Di Modesto
Dovolená Itálie 2020 - Ravascletto v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Stali Di Modesto, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 26. leden až neděle 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 10190,- Kč.
  • Wifi zdarma
 
Apartmány Evaldo Př – Arabba
Dovolená Itálie 2020 - Arabba/Marmolada v hvězdičkovém ubytování Apartmány Evaldo Př – Arabba, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až sobota 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9393,- Kč.
 
Apartmány For Hotel
Dovolená Itálie 2020 - Livigno v hvězdičkovém ubytování Apartmány For Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až sobota 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9075,- Kč.
  • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 346 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal