Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka ubytování v levných apartmánech v Itálii za nejlepší ceny online. ☀️ Dovolená v levných soukromých apartmánech a rekreačních domech v Itálii 2021 / 2022. Levné Last Minute zájezdy s pobyty v soukromí. Itálie 2021 / 2022.

1Italie.cz    >    

Levné apartmány Itálie - Itálie 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Levné apartmány Itálie podle termínu

Apartmány 3000
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Livigno v hvězdičkovém ubytování Apartmány 3000, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9275,- Kč.
  • Domácí zvířata povolena
 
Apartmány Central Rin
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Livigno v hvězdičkovém ubytování Apartmány Central Rin, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 10175,- Kč.
 
Apartmány De Luxe Řím **** Trav
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Řím a okolí v hvězdičkovém ubytování Apartmány De Luxe Řím **** Trav, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3808,- Kč.
 
Apartmány Evaldo
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Arabba/Marmolada v hvězdičkovém ubytování Apartmány Evaldo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 7190,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Wifi zdarma
 
Apartmány Faggio Rosso
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Paganella v hvězdičkovém ubytování Apartmány Faggio Rosso, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2575,- Kč.
 
Apartmány Falcade Centrum
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tre Valli v hvězdičkovém ubytování Apartmány Falcade Centrum, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4025,- Kč.
 
Apartmány Livigno Komfort
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Livigno v hvězdičkovém ubytování Apartmány Livigno Komfort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4163,- Kč.
 
Apartmány Palme
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Lignano v hvězdičkovém ubytování Apartmány Palme, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1150,- Kč.
 
Apartmány Principe Marmolada, Edelweiss, Různé Apartmány All
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Arabba/Marmolada v hvězdičkovém ubytování Apartmány Principe Marmolada, Edelweiss, Různé Apartmány All, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3884,- Kč.
 
Firenze Apartment
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Florencie v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Firenze Apartment, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5285,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 491 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal