Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka letní dovolené u moře v Itálii za nejlepší ceny online. Letní dovolená u moře a All Inclusive zájezdy Itálie. Itálie 2019.

1Italie.cz    >    

Letní dovolená u moře v Itálii - Itálie 2019

Vyhledávání zájezdů

Letní dovolená u moře v Itálii podle termínu

Boschetto
Dovolená Itálie 2019 - Bibione v hvězdičkovém ubytování Boschetto, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. červen až sobota 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % v aktuální ceně 1712,- Kč.
 
Minerva
Dovolená Itálie 2019 - Ligurská riviéra v 3hvězdičkovém ubytování Minerva, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. červen až sobota 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % v aktuální ceně 9300,- Kč.
 
Villagio Parco Degli Ulivi
Dovolená Itálie 2019 - Gargano v hvězdičkovém ubytování Villagio Parco Degli Ulivi, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. červen až sobota 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % v aktuální ceně 3323,- Kč.
 
Internazionale
Dovolená Itálie 2019 - Gargano v hvězdičkovém ubytování Internazionale, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 1. červen až středa 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 977,- Kč.
 
Marina Club
Dovolená Itálie 2019 - Kampánie v 3hvězdičkovém ubytování Marina Club, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 1. červen až čtvrtek 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 5590,- Kč.
 
Marina Club
Dovolená Itálie 2019 - Kampánie v 3hvězdičkovém ubytování Marina Club, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. červen až sobota 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 6190,- Kč.
 
Rezidencia Leopardi
Dovolená Itálie 2019 - Abruzzo v 3hvězdičkovém ubytování Rezidencia Leopardi, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. červen až sobota 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 5037,- Kč.
 
Stefania
Dovolená Itálie 2019 - Veneto (Benátská riviéra) v hvězdičkovém ubytování Stefania, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. červen až sobota 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 3098,- Kč.
 
Torre Rinalda
Dovolená Itálie 2019 - Salento v hvězdičkovém ubytování Torre Rinalda, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 1. červen až středa 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 1038,- Kč.
 
Villaggio Sabbiadoro
Dovolená Itálie 2019 - Gargano v 3hvězdičkovém ubytování Villaggio Sabbiadoro, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. červen až sobota 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 5630,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 392 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal