Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v Itálii letecky ✈ za nejlepší ceny online. ☀️ Letecké zájezdy do Itálie z letiště Praha, Brno, Ostrava, Karlovy Vary, Pardubice, Bratislava, Mnichov, Vídeň, Linec a Katovice. Last Minute pobyty. Itálie 2020 / 2021.

1Italie.cz    >    

Itálie letecky - Itálie 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Itálie letecky podle termínu

Grand Hotel De La Minerve
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel De La Minerve, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. září až pátek 2. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 26690,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Pace Helvezia
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pace Helvezia, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. září až pátek 2. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 15790,- Kč.
  • Klimatizace
 
Palazzo Manfredi
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Palazzo Manfredi, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. září až pátek 2. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 26990,- Kč.
 
Florencie letecky
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Florencie v hvězdičkovém ubytování Florencie letecky, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 30. září až neděle 4. říjen, s dopravou , s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy poznávací, v aktuální ceně 15980,- Kč.
 
Florencie letecky
Dovolená Florencie, s neznámým počtem hvězdiček. Florencie letecky s délkou 5 dní, v termínu 30. září 2020 až 4. říjen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, podzimní zájezd leteckou přepravou v ceně 15980 Kč.
 
Gambrinus
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gambrinus, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 30. září až pátek 2. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 11790,- Kč.
  • Klimatizace
  • Minibar
  • Bar
 
Grand Hotel De La Minerve
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel De La Minerve, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 30. září až neděle 4. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 28990,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Palazzo Manfredi
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Palazzo Manfredi, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 30. září až sobota 3. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 24990,- Kč.
 
Romanico Palace Rome
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Romanico Palace Rome, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 30. září až neděle 4. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 17690,- Kč.
 
Romanico Palace Rome
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Romanico Palace Rome, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 30. září až sobota 3. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 15790,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 3405 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal