Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v Itálii letecky z Ostravy za nejlepší ceny online. Letecké zájezdy do Itálie z letiště Ostrava. Itálie 2019/2020.

1Italie.cz    >    

Itálie letecky z Ostravy - Itálie 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Itálie letecky z Ostravy podle termínu

To Nejlepší Z Neapole + Capri (Letecky Z Ostravy – Krakova)
Dovolená Itálie 2019 - Neapol v 3hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Z Neapole + Capri (Letecky Z Ostravy – Krakova), s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 15. červen až úterý 18. červen, s dopravou letecky, z letiště Ostrava, Krakov, s odletem za 50 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 15990,- Kč.
 
To nejlepší z Neapole + CAPRI (letecky z Ostravy – Krakova)
Dovolená Itálie 2019 - Neapol v 3hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Neapole + CAPRI (letecky z Ostravy – Krakova), s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 15. červen až úterý 18. červen, s dopravou letecky, z letiště Ostrava, Krakov, s odletem za 50 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy poznávací v aktuální ceně 15990,- Kč.
 
To nejlepší z Neapole + ISCHIA + CAPRI (letecky z Ostravy –
Dovolená Itálie 2019 - Neapol v 3hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Neapole + ISCHIA + CAPRI (letecky z Ostravy – , s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 31. červenec až neděle 4. srpen, s dopravou letecky, z letiště Ostrava, Krakov, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy poznávací v aktuální ceně 16490,- Kč.
 
To Nejlepší Z Neapole + Ischia + Capri (Letecky Z Ostravy –
Dovolená Itálie 2019 - Neapol v 3hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Z Neapole + Ischia + Capri (Letecky Z Ostravy – , s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 31. červenec až neděle 4. srpen, s dopravou letecky, z letiště Ostrava, Krakov, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 16490,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal