Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v Itálii letecky z Ostravy za nejlepší ceny online. Letecké zájezdy do Itálie z letiště Ostrava. Itálie 2019.

1Italie.cz    >    

Itálie letecky z Ostravy - Itálie 2019

Vyhledávání zájezdů

Itálie letecky z Ostravy podle termínu

Sant Ambroeus Hotel
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v 3hvězdičkovém ubytování Sant Ambroeus Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 28. únor až neděle 3. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Ostrava, s odletem za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9975,- Kč.
 
Brunelleschi
Dovolená Itálie 2019 - Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brunelleschi, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 7. březen až neděle 10. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Ostrava, Vídeň, s odletem za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 10977,- Kč.
 
To Nejlepší Z Neapole + Capri (Letecky Z Ostravy – Krakova)
Dovolená Itálie 2019 - Neapol v 3hvězdičkovém ubytování To Nejlepší Z Neapole + Capri (Letecky Z Ostravy – Krakova), s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 15. červen až úterý 18. červen, s dopravou letecky, z letiště Ostrava, Krakov, s odletem za 113 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 15990,- Kč.
 
To nejlepší z Neapole + CAPRI (letecky z Ostravy – Krakova)
Dovolená Itálie 2019 - Neapol v 3hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Neapole + CAPRI (letecky z Ostravy – Krakova), s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 15. červen až úterý 18. červen, s dopravou letecky, z letiště Ostrava, Krakov, s odletem za 113 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy poznávací v aktuální ceně 15990,- Kč.
 
To nejlepší z Neapole + ISCHIA + CAPRI (letecky z Ostravy –
Dovolená Itálie 2019 - Neapol v 3hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Neapole + ISCHIA + CAPRI (letecky z Ostravy – , s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 31. červenec až neděle 4. srpen, s dopravou letecky, z letiště Ostrava, Krakov, s odletem za 159 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy poznávací v aktuální ceně 16490,- Kč.
 
To nejlepší z Florencie (letecky z Ostravy – Krakova)
Dovolená Itálie 2019 - Florencie v 3hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Florencie (letecky z Ostravy – Krakova), s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 5. říjen až úterý 8. říjen, s dopravou letecky, z letiště Ostrava, Krakov, s odletem za 225 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy poznávací v aktuální ceně 16990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal