Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Itálii letecky ✈ za nejlepší ceny online. ☀️ Letecké zájezdy do Itálie All Inclusive z letiště Praha, Brno, Ostrava, Karlovy Vary, Pardubice, Bratislava, Mnichov, Vídeň, Linec a Katovice. Last Minute pobyty. Itálie 2020 / 2021.

1Italie.cz    >    

Itálie letecky All Inclusive - Itálie 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Itálie letecky All Inclusive podle termínu

Hotel President
Dovolená Itálie 2020 - Ischia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel President, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 % v aktuální ceně 37196,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • Minibar
  • Bar
  • Klidná lokalita
  • Půjčovna kol
  • Wifi zdarma
 
Casarossa
Dovolená Itálie 2020 - Kalábrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Casarossa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 34790,- Kč.
 
Dolomiti Sul Mare
Dovolená Itálie 2020 - Kalábrie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dolomiti Sul Mare, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 32940,- Kč.
 
Arbatax Park Resort - Hotel Telis
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arbatax Park Resort - Hotel Telis, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 16. srpen až neděle 23. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 48490,- Kč.
 
Arbatax Park Resort - Hotel Telis
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arbatax Park Resort - Hotel Telis, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 16. srpen až neděle 30. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 80390,- Kč.
 
Arbatax Park Resort - Hotel Telis
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arbatax Park Resort - Hotel Telis, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 16. srpen až čtvrtek 27. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 66990,- Kč.
 
Eden Village Alma Resort
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Eden Village Alma Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 16. srpen až neděle 30. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 90390,- Kč.
 
Eden Village Alma Resort
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Eden Village Alma Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 16. srpen až neděle 23. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 51190,- Kč.
 
Hotel Villaggio Colostrai
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Villaggio Colostrai, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 16. srpen až neděle 23. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory v aktuální ceně 37990,- Kč.
 
Hotel Villaggio Colostrai
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Villaggio Colostrai, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 16. srpen až čtvrtek 27. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory v aktuální ceně 50390,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 338 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal