Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v Itálii v lednu 2021. Last Minute zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v lednu v Itálii. Itálie All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Leden v Itálii.

1Italie.cz    >    

Dovolená v Itálii - leden 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Itálie v lednu 2021

Hotel Sciatori
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sciatori, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až neděle 10. leden, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 17161,- Kč.
 • Fitness
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Hotel Chalet Olympia
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Chalet Olympia, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až úterý 5. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 7220,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Hotel Strobl
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Pusteria v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Strobl, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až úterý 5. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 15030,- Kč.
 
Hotel Strobl
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Pusteria v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Strobl, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až středa 6. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 18690,- Kč.
 
Apartmány Serodine
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Serodine, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až neděle 10. leden, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 7554,- Kč.
 • Fitness
 • Bar
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Diana Roof Garden
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Diana Roof Garden, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až neděle 3. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 9710,- Kč.
 
Hassler Roma
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hassler Roma, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až úterý 5. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 52490,- Kč.
 
Hassler Roma
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hassler Roma, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až pondělí 4. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 41590,- Kč.
 
Hassler Roma
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hassler Roma, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až neděle 3. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 30590,- Kč.
 
Hotel Chalet Alpino
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Livigno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Chalet Alpino, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až neděle 10. leden, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 12571,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 3149 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Itálie All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal