Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v Itálii v lázních za nejlepší ceny online. Lázeňské zájezdy nejen pro seniory. Termální lázně v Itálii. All Inclusive a Last Minute pobyty v lázních. Itálie 2018/2019.

1Italie.cz    >    

Italské lázně - Itálie 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Italské lázně podle termínu

L´albergo Dela Regina Isabella Resort & Health Spa
Dovolená Itálie 2018 - Ischia v luxusním 5hvězdičkovém ubytování L´albergo Dela Regina Isabella Resort & Health Spa, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 25. září až neděle 30. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 52690,- Kč.
 
Rio Stava Family Resort & Spa
Dovolená Itálie 2018 - Trentino v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rio Stava Family Resort & Spa, s délkou 14 dní. Pobyt v termínu úterý 25. září až pondělí 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 25251,- Kč.
 
L´albergo Dela Regina Isabella Resort & Health Spa
Dovolená Itálie 2018 - Ischia v luxusním 5hvězdičkovém ubytování L´albergo Dela Regina Isabella Resort & Health Spa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 26. září až středa 3. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 59790,- Kč.
 
Mezzatorre Resort & Spa
Dovolená Itálie 2018 - Ischia v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Mezzatorre Resort & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 26. září až středa 3. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 38690,- Kč.
 
San Montano Resort & Spa
Dovolená Itálie 2018 - Ischia v luxusním 5hvězdičkovém ubytování San Montano Resort & Spa, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 26. září až pondělí 1. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 26690,- Kč.
 
Terme Manzi Hotel & Spa
Dovolená Itálie 2018 - Ischia v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Terme Manzi Hotel & Spa, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu středa 26. září až pátek 5. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 40490,- Kč.
 
Falkensteiner Hotel & Spa Jesolo
Dovolená Itálie 2018 - Lido di Jesolo v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Hotel & Spa Jesolo, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. září až čtvrtek 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 22925,- Kč.
 
Falkensteiner Hotel & Spa Jesolo
Dovolená Itálie 2018 - Lido di Jesolo v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Hotel & Spa Jesolo, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. září až neděle 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 32750,- Kč.
 
Falkensteiner Hotel & Spa Jesolo
Dovolená Itálie 2018 - Lido di Jesolo v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Hotel & Spa Jesolo, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu pátek 28. září až pondělí 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 32173,- Kč.
 
Falkensteiner Hotel & Spa Jesolo
Dovolená Itálie 2018 - Lido di Jesolo v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Hotel & Spa Jesolo, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 28. září až pátek 5. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 22925,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 77 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal