Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Hotel Antico Monastero Suite s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Antico Monastero Suite v Itálii v lokalitě Lago di Garda. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v italské lokalitě Lago di Garda 2020/2021.

1Italie.cz    >    
Lago di Garda    >    

Hotel Antico Monastero Suite - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Hotel Antico Monastero Suite v Itálii - Lago di Garda

Hotel Antico Monastero Suite
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Antico Monastero Suite, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. září až úterý 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 10175,- Kč.
 
Hotel Antico Monastero Suite
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Antico Monastero Suite, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 30. září až středa 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 9893,- Kč.
 
Hotel Antico Monastero Suite
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Antico Monastero Suite, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 11. říjen až neděle 18. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 8883,- Kč.
 
Hotel Antico Monastero Suite
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Antico Monastero Suite, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 19. říjen až pondělí 26. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 8883,- Kč.
 
Hotel Antico Monastero Suite
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Antico Monastero Suite, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. říjen až úterý 27. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 8883,- Kč.
 
Hotel Antico Monastero Suite
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Antico Monastero Suite, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 28. březen až neděle 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 181 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10084,- Kč.
 
Hotel Antico Monastero Suite
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Antico Monastero Suite, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 30. březen až úterý 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 183 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10712,- Kč.
 
Hotel Antico Monastero Suite
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Antico Monastero Suite, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 31. březen až středa 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 184 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 11026,- Kč.
 
Hotel Antico Monastero Suite
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Antico Monastero Suite, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 185 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 11060,- Kč.
 
Hotel Antico Monastero Suite
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Antico Monastero Suite, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 11. duben až neděle 18. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 195 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9377,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Lago di Garda podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal