All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Lago di Garda    >    

Lago di Garda 2021 - Super Last Minute Lago di Garda

Aktuální nabídka dovolené v Itálii. Lago di Garda 2021 za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy. All Inclusive pobyty Lago di Garda 2021. Super Last Minute Lago di Garda.

Lago di Garda podle termínu

Eden - Dro
★★★
 • 16 789 Kč
 • 15 950 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Lago di Garda v 3hvězdičkovém ubytování Eden - Dro, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 17. září až úterý 28. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 15950,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Eden - Dro
  ★★★
  • 11 016 Kč
  • 10 465 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Lago di Garda v 3hvězdičkovém ubytování Eden - Dro od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 17. září do pátek 24. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 10465,- Kč.
  Golf Residence
  ★★★★
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Dětské hřiště
  • Fitness
  • Golf
  • Hotelová restaurace
  • Klidná lokalita
  • Klimatizace
  • Kuchyňský kout
  • Lednička
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • Půjčovna kol
  • Surfování
  • TV
  • Tenis
  • Vnitřní bazén
  • Vnější bazén
  • Volejbal
  • 5 916 Kč
  • 5 620 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Lago di Garda, v místě Golf Residence v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Golf Residence, v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 17. září až čtvrtek 30. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 5620,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Alfieri
  ★★★
   
  • 2 295 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Lago di Garda v 3hvězdičkovém ubytování Alfieri od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 17. září do pondělí 20. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2295,- Kč.
  Arco Smart
  ★★★
   
  • 11 040 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Lago di Garda v 3hvězdičkovém ubytování Arco Smart, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 17. září až čtvrtek 23. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 11040,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Bella Italia
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 899 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (8 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Dobré.

  Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bella Italia od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 17. září do úterý 21. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 899,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Camping Fontanelle
  ★★★★
  👍👍👍👍
   
  • 1 058 Kč

  Detail

  3.9/5 Skvělé (4 hodnocení)
  Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Camping Fontanelle, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 17. září až pondělí 20. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 1058,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Camping Fontanelle je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Camping Toscolano
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 4 360 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (18 hodnocení)
  Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Lago di Garda v 2hvězdičkovém ubytování Camping Toscolano od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 17. září do úterý 28. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4360,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Camping Toscolano
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 1 248 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (18 hodnocení)
  Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Lago di Garda v 2hvězdičkovém ubytování Camping Toscolano, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 17. září až pondělí 20. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 1248,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Camping Toscolano je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Garda Bellevue
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 22 535 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (54 hodnocení)
  Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Lago di Garda v 3hvězdičkovém ubytování Garda Bellevue od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 17. září do pátek 1. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 22535,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 11-20 z 1857 nalezených

  Dovolenou Lago di Garda 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Slovinsko 2021, dovolenou Spojené arabské emiráty 2021, dovolenou Srí Lanka 2021/2022 nebo například dovolenou Španělsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Thajsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Lago di Garda levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Lago di Garda nebo sekci dovolená s dětmi.