Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v Itálii v květnu 2021. Last Minute zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v květnu v Itálii. Itálie All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Květen v Itálii.

1Italie.cz    >    

Dovolená v Itálii - květen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Itálie v květnu 2021

Villaggio Riccio
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Gargano v 3hvězdičkovém ubytování Villaggio Riccio, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou večeře. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 45 %, v aktuální ceně 3432,- Kč.
  • Klimatizace
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • Dětské hřiště
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Animační programy
  • Bar
  • Volejbal
 
Camping Garda - Limone Sul Garda
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lago di Garda v hvězdičkovém ubytování Camping Garda - Limone Sul Garda, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 30 %, v aktuální ceně 1792,- Kč.
 
Hotel I Melograni**** - Vieste
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Gargano v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel I Melograni**** - Vieste, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 26 %, v aktuální ceně 8983,- Kč.
 
Oasi Castiglione Thermal Park**** - Casamicciola Terme
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Ischia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Oasi Castiglione Thermal Park**** - Casamicciola Terme, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 13508,- Kč.
 
Hotel Antares**** - Letojanni
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Sicílie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Antares**** - Letojanni, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 9335,- Kč.
 
Hotel Caesar Palace**** - Giardini Naxos
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Sicílie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Caesar Palace**** - Giardini Naxos, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 13799,- Kč.
 
Hotel Caparena**** - Taormina
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Sicílie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Caparena**** - Taormina, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 16230,- Kč.
 
Hotel Le Acacie**** - Capoliveri
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Elba v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Le Acacie**** - Capoliveri, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 9596,- Kč.
 
Hotel Le Acacie**** - Capoliveri
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Elba v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Le Acacie**** - Capoliveri, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 13064,- Kč.
 
Residence Buganvillea - Alghero
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Residence Buganvillea - Alghero, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 1391,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1718 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Itálie All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal