Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Parkhotel Schönblick v italské lokalitě Kronplatz s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Itálie Kronplatz 2019 - Parkhotel Schönblick výhodně. Last Minute zájezdy do italské destinace Kronplatz.

1Italie.cz    >    
Kronplatz    >    

Parkhotel Schönblick

Vyhledávání zájezdů

Parkhotel Schönblick podle termínu

Parkhotel Schönblick
Dovolená Itálie 2019 - Kronplatz / Plan de Corones v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parkhotel Schönblick, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 10. březen až pátek 15. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 15837,- Kč.
 
Parkhotel Schönblick
Dovolená Itálie 2019 - Kronplatz / Plan de Corones v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parkhotel Schönblick, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 14. březen až pátek 22. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 24571,- Kč.
 
Parkhotel Schönblick
Dovolená Itálie 2019 - Kronplatz / Plan de Corones v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parkhotel Schönblick, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 15. březen až čtvrtek 21. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 18428,- Kč.
 
Parkhotel Schönblick
Dovolená Itálie 2019 - Kronplatz / Plan de Corones v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parkhotel Schönblick, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu pátek 22. březen až středa 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 35894,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Kronplatz podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal