Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie
www.1Itálie.cz    >    
Kronplatz    >    

Hotel Gisser V St.sigmund/kiens - Kronplatz

Vyhledávání zájezdů

Hotel Gisser V St.sigmund/kiens - Kronplatz - Kronplatz

Gisser
Dovolená Itálie 2018 - Jižní Tyrolsko v 3hvězdičkovém ubytování Gisser, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 6. září až neděle 9. září, s dopravou vlastní - například autem, za 49 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní zájezdy pobytové, v přírodě levně se slevou 6 % v aktuální ceně 2904,- Kč.
 
Gisser
Dovolená Itálie 2018 - Jižní Tyrolsko v 3hvězdičkovém ubytování Gisser, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 23. září až čtvrtek 27. září, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, v přírodě levně se slevou 6 % v aktuální ceně 3016,- Kč.
 
Gisser
Dovolená Itálie 2018 - Jižní Tyrolsko v 3hvězdičkovém ubytování Gisser, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 7. říjen až neděle 14. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 80 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, v přírodě levně se slevou 6 % v aktuální ceně 5423,- Kč.
 
Hotel Gisser V St.sigmund/kiens - Kronplatz
Dovolená Itálie 2019 - Kronplatz / Plan de Corones v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Gisser V St.sigmund/kiens - Kronplatz, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 10. únor až čtvrtek 14. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 206 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2640,- Kč.
 
Hotel Gisser Pig - Chienes
Dovolená Itálie 2019 - Dolomity Superski v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Gisser Pig - Chienes, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 28. únor až neděle 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 224 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3560,- Kč.
 
Hotel Gisser Pig - Chienes
Dovolená Itálie 2019 - Dolomity Superski v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Gisser Pig - Chienes, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 12. březen až neděle 17. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 236 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6450,- Kč.
 
Hotel Gisser V St.sigmund/kiens - Kronplatz
Dovolená Itálie 2019 - Kronplatz / Plan de Corones v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Gisser V St.sigmund/kiens - Kronplatz, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 18. březen až čtvrtek 21. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 242 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3300,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Kronplatz podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal