All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Kronplatz    >    

Kronplatz 2021 - Dovolená Kronplatz 2021

Aktuální nabídka dovolené v Itálii. Kronplatz 2021 za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy. All Inclusive pobyty Kronplatz 2021. Dovolená Kronplatz 2021.

Kronplatz podle termínu

Sonnenhof (Falzes)
★★★★
 
 • 16 190 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones, v místě Sonnenhof (Falzes) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sonnenhof (Falzes), v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 14. listopad až pátek 19. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 59 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské, aktuálně v ceně 16190,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Sonnenhof (Falzes)
★★★★
 
 • 12 990 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Kronplatz / Plan de Corones, v místě Sonnenhof (Falzes) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sonnenhof (Falzes) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 17. listopadu do neděle 21. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 62 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 12990,- Kč.
Sonnenhof (Falzes)
★★★★
 
 • 9 690 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones, v místě Sonnenhof (Falzes) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sonnenhof (Falzes), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 18. listopad až neděle 21. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 63 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 9690,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Sonnenhof (Falzes)
★★★★
 
 • 22 690 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Kronplatz / Plan de Corones, v místě Sonnenhof (Falzes) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sonnenhof (Falzes) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 20. listopadu do sobota 27. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 65 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 22690,- Kč.
Sonnenhof (Falzes)
★★★★
 
 • 12 990 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones, v místě Sonnenhof (Falzes) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sonnenhof (Falzes), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 21. listopad až čtvrtek 25. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 66 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, aktuálně v ceně 12990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Sonnenhof (Falzes)
★★★★
 
 • 12 990 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Kronplatz / Plan de Corones, v místě Sonnenhof (Falzes) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sonnenhof (Falzes) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 24. listopadu do neděle 28. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 69 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 12990,- Kč.
Sonnenhof (Falzes)
★★★★
 
 • 9 690 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones, v místě Sonnenhof (Falzes) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sonnenhof (Falzes), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 25. listopad až neděle 28. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 70 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 9690,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Bologna
★★★
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Minibar
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 10 810 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Kronplatz / Plan de Corones, v místě Brunico v 3hvězdičkovém ubytování Bologna od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 27. listopadu do sobota 4. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 72 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 10810,- Kč.
Bologna
★★★
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Minibar
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 12 110 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones, v místě Brunico v 3hvězdičkovém ubytování Bologna, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 27. listopad až sobota 4. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 72 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, aktuálně v ceně 12110,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Krondlhof (Bruneck)
★★★
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Hotelová doprava
 • Hotelová restaurace
 • TV
 • Vnitřní bazén
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 15 200 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Kronplatz / Plan de Corones, v místě Krondlhof (Bruneck) v 3hvězdičkovém ubytování Krondlhof (Bruneck) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 27. listopadu do sobota 4. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 72 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 15200,- Kč.

Zobrazeno 31-40 z 935 nalezených

Dovolenou Kronplatz 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Turecko 2021, dovolenou Vietnam 2021, dovolenou Zanzibar 2021/2022 nebo například dovolenou Albánie 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Bali.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Kronplatz levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Kronplatz nebo sekci dovolená s dětmi.