All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Kronplatz 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Kronplatz 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Kronplatz All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Kronplatz 2021 / 2022 - Itálie 2021 / 2022

Sonnenhof (Falzes)
★★★★
 
 • 22 690 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones, v místě Sonnenhof (Falzes) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sonnenhof (Falzes), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 6. listopad až sobota 13. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 17 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, aktuálně v ceně 22690,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Sonnenhof (Falzes)
★★★★
 
 • 16 190 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Kronplatz / Plan de Corones, v místě Sonnenhof (Falzes) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sonnenhof (Falzes) od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 7. listopadu do pátek 12. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 18 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 16190,- Kč.
Sonnenhof (Falzes)
★★★★
 
 • 12 990 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones, v místě Sonnenhof (Falzes) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sonnenhof (Falzes), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 10. listopad až neděle 14. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 21 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, aktuálně v ceně 12990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Sonnenhof (Falzes)
★★★★
 
 • 9 690 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Kronplatz / Plan de Corones, v místě Sonnenhof (Falzes) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sonnenhof (Falzes) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 11. listopadu do neděle 14. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 22 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 9690,- Kč.
Sonnenhof (Falzes)
★★★★
 
 • 9 690 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones, v místě Sonnenhof (Falzes) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sonnenhof (Falzes), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 18. listopad až neděle 21. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 29 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 9690,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Sonnenhof (Falzes)
★★★★
 
 • 12 990 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Kronplatz / Plan de Corones, v místě Sonnenhof (Falzes) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sonnenhof (Falzes) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 24. listopadu do neděle 28. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 35 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 12990,- Kč.
Lanerhof
★★★★
 
 • 14 590 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones, v místě San Lorenzo di Sebato v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lanerhof, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 27. listopad až středa 1. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 38 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské, aktuálně v ceně 14590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Lanerhof
★★★★
 
 • 25 590 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Kronplatz / Plan de Corones, v místě San Lorenzo di Sebato v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lanerhof od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 27. listopadu do sobota 4. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 38 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 25590,- Kč.
Rezidence Villa Toni
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 500 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v 3hvězdičkovém ubytování Rezidence Villa Toni, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 27. listopad až úterý 30. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 38 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 2500,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Rezidence Villa Toni je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Winkler
★★★★★
 • Bar
 • Dětský bazén
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Minibar
 • TV
 • Vnitřní bazén
 • Vnější bazén
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 24 490 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Kronplatz / Plan de Corones, v místě San Lorenzo di Sebato v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Winkler od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 27. listopadu do čtvrtek 2. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 38 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 24490,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 1150 nalezených

Dovolenou Kronplatz 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Švýcarsko 2021, dovolenou Thajsko 2021, dovolenou Tunisko 2021/2022 nebo například dovolenou Turecko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Vietnam.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Kronplatz levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Kronplatz nebo sekci dovolená s dětmi.