Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Kronplatz 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Kronplatz All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Kronplatz - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Kronplatz podle odjezdu

Hotel Bologna Pig– Brunico
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v hvězdičkovém ubytování Hotel Bologna Pig– Brunico, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 12750,- Kč.
 
Hotel Bologna
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bologna, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 13100,- Kč.
 
Hotel Jochele***
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jochele***, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 21200,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Hotel Jochele***
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Jochele***, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až čtvrtek 21. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 15200,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Hotel Krondlhof
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krondlhof, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 16190,- Kč.
 
Hotel Krone - Brunico
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Krone - Brunico, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 12180,- Kč.
 
Hotel Poernbacher
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Poernbacher, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 12500,- Kč.
 
Hotel Pustertalerhof
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v hvězdičkovém ubytování Hotel Pustertalerhof, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 17000,- Kč.
 
Hotel Pustertalerhof
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v hvězdičkovém ubytování Hotel Pustertalerhof, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až středa 20. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 10200,- Kč.
 
Hotel Rosengarten
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Rosengarten, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až čtvrtek 21. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 11090,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 729 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kronplatz podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal