Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka ubytování v kempech v Itálii ✅ Levná dovolená ve stanech, bungalovech, chatkách nebo karavanech nejen pro rodiny s dětmi. Nejlepší kempy v Itálii. Itálie 2019/2020.

1Italie.cz    >    

Kempy v Itálii - Itálie 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Kempy v Itálii podle termínu

Camping Village Portofelice**** - Eraclea Mare
Dovolená Itálie 2019 - Eraclea Mare v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Camping Village Portofelice**** - Eraclea Mare, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 23. srpen až pátek 30. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9325,- Kč.
 
Riva Nuova Camping Village
Dovolená Itálie 2019 - Abruzzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Riva Nuova Camping Village, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 23. srpen až neděle 1. září, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 6390,- Kč.
 
Villaggio Camping San Pablo
Dovolená Itálie 2019 - Gargano v 3hvězdičkovém ubytování Villaggio Camping San Pablo, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 23. srpen až neděle 1. září, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6480,- Kč.
 
Camping Villaggio Sole A Mare
Dovolená Itálie 2019 - Elba v 3hvězdičkovém ubytování Camping Villaggio Sole A Mare, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu sobota 24. srpen až sobota 7. září, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 9827,- Kč.
 
Camping La Masseria**** - Gallipoli
Dovolená Itálie 2019 - Salento v hvězdičkovém ubytování Camping La Masseria**** - Gallipoli, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. srpen až sobota 31. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 5125,- Kč.
 
Camping Lacona Pineta
Dovolená Itálie 2019 - Elba v hvězdičkovém ubytování Camping Lacona Pineta, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. srpen až sobota 31. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7020,- Kč.
 
Camping Villaggio Sole A Mare
Dovolená Itálie 2019 - Elba v 3hvězdičkovém ubytování Camping Villaggio Sole A Mare, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. srpen až sobota 31. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6381,- Kč.
 
Kemp Val Di Sole - Pejo
Dovolená Itálie 2019 - Pejo v hvězdičkovém ubytování Kemp Val Di Sole - Pejo, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 24. srpen až čtvrtek 29. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy sportovní levně v aktuální ceně 1950,- Kč.
 
Camping Villaggio Ali Baba - Ceriale
Dovolená Itálie 2019 - Ligurská riviéra v hvězdičkovém ubytování Camping Villaggio Ali Baba - Ceriale, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 25. srpen až neděle 1. září, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3590,- Kč.
 
Camping Ville Degli Ulivi
Dovolená Itálie 2019 - Elba v 3hvězdičkovém ubytování Camping Ville Degli Ulivi, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 30. srpen až neděle 8. září, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % v aktuální ceně 7490,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 80 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal