Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Kampánie 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Kampánie All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Kampánie - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Kampánie podle odjezdu

Hotel Cerere**** - Paestum
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Kampánie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Cerere**** - Paestum, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 16808,- Kč.
 
Rezidence Baia Infreschi S Bazénem Re– Marina Di Camerota
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Kampánie v hvězdičkovém ubytování Rezidence Baia Infreschi S Bazénem Re– Marina Di Camerota, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2686,- Kč.
 
Cristallo
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Kampánie v 3hvězdičkovém ubytování Cristallo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 113 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 9490,- Kč.
 
Hotel Villa Romana**** - Minori
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Kampánie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Romana**** - Minori, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. květen až sobota 22. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 120 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 14726,- Kč.
 
Residence Torre Paradiso - Minori
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Kampánie v hvězdičkovém ubytování Residence Torre Paradiso - Minori, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 127 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 5297,- Kč.
 
Residence Italy Village La Serra S Bazénem Pig – Baia Domizi
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Kampánie v hvězdičkovém ubytování Residence Italy Village La Serra S Bazénem Pig – Baia Domizi, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 23. květen až středa 26. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 128 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7140,- Kč.
 
Grand Hotel Osman 5* S Bazénem - Salerno
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Kampánie v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Osman 5* S Bazénem - Salerno, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 24. květen až úterý 25. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 129 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1224,- Kč.
 
Baia Domizia
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Kampánie v hvězdičkovém ubytování Baia Domizia, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 26. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 131 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 927,- Kč.
 
Hotel Serenella*** - Agropoli
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Kampánie v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Serenella*** - Agropoli, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 28. květen až neděle 6. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 133 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 18836,- Kč.
 
Park Hotel*** - Baia Domizia
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Kampánie v 3.5hvězdičkovém ubytování Park Hotel*** - Baia Domizia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 29. květen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 134 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 6789,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 58 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kampánie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal