All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Itálie 2023    >    

Dovolená Jižní Tyrolsko 2023

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Jižní Tyrolsko 2023. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Jižní Tyrolsko All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Jižní Tyrolsko 2023

Dovolená Itálie v létě 2023 v letovisku Jižní Tyrolsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dominik (Brixen), v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 12. červen až neděle 25. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří za aktuální cenu 27040,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Dovolená Jižní Tyrolsko 2023
Dominik (Brixen)
★★★★
 
 • 27 040 Kč

Detail

Dovolená v Itálii v létě 2023 v lokalitě Jižní Tyrolsko v ?hvězdičkovém ubytování Schaurhof od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 14. června do pondělí 19. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Itálie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 8850,- Kč.
Dovolená Jižní Tyrolsko 2023
Schaurhof
★★
 • 8 939 Kč
 • 8 850 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Itálie v létě 2023 v letovisku Jižní Tyrolsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dominik (Brixen), v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 15. červen až středa 28. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní za aktuální cenu 32630,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Dovolená Jižní Tyrolsko 2023 - Dominik (Brixen)
  Dominik (Brixen)
  ★★★★
   
  • 32 630 Kč

  Detail

  Dovolená v Itálii v létě 2023 v lokalitě Jižní Tyrolsko v ?hvězdičkovém ubytování Smarthotel Prinz Rudolf od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 15. června do čtvrtka 22. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Itálie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 23030,- Kč.
  Dovolená Jižní Tyrolsko 2023 - Smarthotel Prinz Rudolf
  Smarthotel Prinz Rudolf
  ★★
   
  • 23 030 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v létě 2023 v letovisku Jižní Tyrolsko v 3hvězdičkovém ubytování Brötz, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 17. červen až úterý 20. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní za aktuální cenu 6075,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 1 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Dovolená Jižní Tyrolsko 2023 - Brötz
  Brötz
  ★★★
  • 6 136 Kč
  • 6 075 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená v Itálii v létě 2023 v lokalitě Jižní Tyrolsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dominik (Brixen) od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 18. června do úterý 27. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 8 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Itálie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 18720,- Kč.
  Dovolená Jižní Tyrolsko 2023 - Dominik (Brixen)
  Dominik (Brixen)
  ★★★★
   
  • 18 720 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v létě 2023 v letovisku Jižní Tyrolsko v ?hvězdičkovém ubytování Schaurhof, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 19. červen až pondělí 26. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 9 dní za aktuální cenu 12390,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 1 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Dovolená Jižní Tyrolsko 2023 - Schaurhof
  Schaurhof
  ★★
  • 12 515 Kč
  • 12 390 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená v Itálii v létě 2023 v lokalitě Jižní Tyrolsko v ?hvězdičkovém ubytování Schaurhof od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 20. června do pátku 23. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Itálie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 5310,- Kč.
  Dovolená Jižní Tyrolsko 2023 - Schaurhof
  Schaurhof
  ★★
  • 5 364 Kč
  • 5 310 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Itálie v létě 2023 v letovisku Jižní Tyrolsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dominik (Brixen), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 20. červen až pátek 23. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní za aktuální cenu 7530,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Dovolená Jižní Tyrolsko 2023 - Dominik (Brixen)
  Dominik (Brixen)
  ★★★★
   
  • 7 530 Kč

  Detail

  Dovolená v Itálii v létě 2023 v lokalitě Jižní Tyrolsko v 3hvězdičkovém ubytování Brötz od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 20. června do soboty 24. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Itálie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 8100,- Kč.
  Brötz
  Brötz
  ★★★
  • 8 182 Kč
  • 8 100 Kč
 • - 1 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-10 z 127 nalezených

  Dovolenou Jižní Tyrolsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Spojené arabské emiráty 2023, dovolenou Srí Lanka 2023, dovolenou Španělsko 2023/2024 nebo například dovolenou Švýcarsko 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Thajsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava. Na dovolenou do Itálie 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Itálie letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Jižní Tyrolsko nebo sekci dovolená s dětmi.