All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Jižní Tyrolsko 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Jižní Tyrolsko 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Jižní Tyrolsko All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Jižní Tyrolsko 2021 / 2022 - Itálie 2021 / 2022

Brunnerhof
★★★
👍👍👍👍👍
 • 9 867 Kč
 • 8 190 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  4.4/5 Fantastické (10 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Úžasný hotel, milý personál, fantastické jídlo. Vše bylo perfektní.

  Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Jižní Tyrolsko v 3hvězdičkovém ubytování Brunnerhof, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 9. prosinec až pondělí 13. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 %, aktuálně v ceně 8190,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Brunnerhof je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Stocker (Campo Tures)
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • Bar
  • Hotelová restaurace
  • Klidná lokalita
  • TV
  • Vnitřní bazén
  • Wifi zdarma
  • Zastávka skibusu
   
  • 8 290 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (5 hodnocení)
  Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Jižní Tyrolsko, v místě Stocker (Campo Tures) v 3.5hvězdičkovém ubytování Stocker (Campo Tures) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 20. prosince do čtvrtek 23. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 12 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8290,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Lamm (Vipiteno)
  ★★
   
  • 16 450 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Jižní Tyrolsko v ?hvězdičkovém ubytování Lamm (Vipiteno), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 24. prosinec až pátek 31. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 16 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, aktuálně v ceně 16450,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Lamm (Vipiteno)
  ★★
   
  • 14 920 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v zimě 2022 v resortu Jižní Tyrolsko v ?hvězdičkovém ubytování Lamm (Vipiteno) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 29. prosince do středa 5. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 21 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute silvestr 2021/2022, zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 14920,- Kč.
  Hotel Mühlenerhof
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 7 170 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (12 hodnocení)
  Dovolená Itálie v zimě 2022 v lokalitě Jižní Tyrolsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Mühlenerhof, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 29. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 24 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 7170,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Hotel Mühlenerhof je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Stocker (Campo Tures)
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • Bar
  • Hotelová restaurace
  • Klidná lokalita
  • TV
  • Vnitřní bazén
  • Wifi zdarma
  • Zastávka skibusu
   
  • 12 600 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (5 hodnocení)
  Dovolená Itálie v zimě 2022 v resortu Jižní Tyrolsko, v místě Stocker (Campo Tures) v 3.5hvězdičkovém ubytování Stocker (Campo Tures) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 8. ledna do sobota 15. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 31 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 12600,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Alpina Mountain Resort (Sulden)
  ★★
   
  • 11 605 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v zimě 2022 v lokalitě Jižní Tyrolsko v ?hvězdičkovém ubytování Alpina Mountain Resort (Sulden), v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 9. leden až čtvrtek 20. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 32 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 11605,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  A.nett
  ★★★★
   
  • 5 800 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v zimě 2022 v resortu Jižní Tyrolsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování A.nett od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 13. ledna do neděle 16. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 36 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 5800,- Kč.
  Alpina Mountain Resort (Sulden)
  ★★
   
  • 3 165 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v zimě 2022 v lokalitě Jižní Tyrolsko v ?hvězdičkovém ubytování Alpina Mountain Resort (Sulden), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 13. leden až neděle 16. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 36 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 3165,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Sporthotel Tyrol
  ★★★
  • 41 413 Kč
  • 38 100 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  Dovolená Itálie v zimě 2022 v resortu Jižní Tyrolsko v 3hvězdičkovém ubytování Sporthotel Tyrol od Invie v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 14. ledna do čtvrtek 27. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 37 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 8 %, v aktuální online ceně 38100,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 93 nalezených

  Dovolenou Jižní Tyrolsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Rakousko 2021, dovolenou Řecko 2021, dovolenou Slovensko 2021/2022 nebo například dovolenou Slovinsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Spojené arabské emiráty.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava. Na dovolenou do Itálie 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Itálie letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Jižní Tyrolsko nebo sekci dovolená s dětmi.