All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Jižní Tyrolsko 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Jižní Tyrolsko 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Jižní Tyrolsko All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Jižní Tyrolsko 2021 - Itálie 2021

Villa Laurus
★★★
 
 • 10 400 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jižní Tyrolsko v 3hvězdičkovém ubytování Villa Laurus, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až pátek 6. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 10400,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Villa Laurus
★★★
 
 • 6 240 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Jižní Tyrolsko v 3hvězdičkovém ubytování Villa Laurus od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. srpna do středa 4. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6240,- Kč.
Mountain Lake Vernagt Am See
★★★★
 • 5 768 Kč
 • 3 980 Kč
 • - 31 %
 • Detail

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jižní Tyrolsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mountain Lake Vernagt Am See, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až čtvrtek 5. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 31 %, aktuálně v ceně 3980,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Villa Meli (Predazzo)
  ★★
   
  • 3 100 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Jižní Tyrolsko v ?hvězdičkovém ubytování Villa Meli (Predazzo) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 3. srpna do pátek 6. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3100,- Kč.
  Friedemann
  ★★★
   
  • 2 950 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jižní Tyrolsko v 3hvězdičkovém ubytování Friedemann, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až pátek 6. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 8 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2950,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Villa Meli (Predazzo)
  ★★
   
  • 3 260 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Jižní Tyrolsko v ?hvězdičkovém ubytování Villa Meli (Predazzo) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 6. srpna do úterý 10. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3260,- Kč.
  Blu Hotel Senales - Cristal, Zirm (Maso Corto)
  ★★★
  👍👍👍👍
  • Animační programy
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Fitness
  • Hotelová restaurace
  • Půjčovna lyží
  • TV
  • Tenis
  • Vnitřní bazén
  • Wifi zdarma
   
  • 6 430 Kč

  Detail

  4/5 Skvělé (12 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Do hotelu jezdíme každý rok, neboť cena je velmi nízká v porovnání dodávaných služeb.

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jižní Tyrolsko, v místě Blu Hotel Senales - Cristal, Zirm (Maso Corto) v 3hvězdičkovém ubytování Blu Hotel Senales - Cristal, Zirm (Maso Corto), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 9. srpen až čtvrtek 12. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 13 dní. Rekreace je se stravou polopenze s nápoji. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6430,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Blu Hotel Senales - Cristal, Zirm (Maso Corto) je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Mountain Lake Vernagt Am See
  ★★★★
  • 5 768 Kč
  • 3 980 Kč
 • - 31 %
 • Detail

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Jižní Tyrolsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mountain Lake Vernagt Am See od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 13. srpna do neděle 15. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 17 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 31 %, v aktuální online ceně 3980,- Kč.
  Villa Laurus
  ★★★
   
  • 12 480 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jižní Tyrolsko v 3hvězdičkovém ubytování Villa Laurus, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 15. srpen až sobota 21. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 19 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 12480,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Villa Laurus
  ★★★
   
  • 6 240 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Jižní Tyrolsko v 3hvězdičkovém ubytování Villa Laurus od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 22. srpna do středa 25. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 26 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6240,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 83 nalezených

  Dovolenou Jižní Tyrolsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Mauricius 2021, dovolenou Německo 2021, dovolenou Omán 2021/2022 nebo například dovolenou Polsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Portugalsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Jižní Tyrolsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Jižní Tyrolsko nebo sekci dovolená s dětmi.