Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Jižní Tyrolsko 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Jižní Tyrolsko All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Jižní Tyrolsko - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Jižní Tyrolsko podle odjezdu

Miramonti - Völs Am Schlern
Dovolená Itálie 2020 - Jižní Tyrolsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Miramonti - Völs Am Schlern, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 20. květen až středa 27. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 14630,- Kč.
 
Miramonti - Völs Am Schlern
Dovolená Itálie 2020 - Jižní Tyrolsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Miramonti - Völs Am Schlern, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. květen až sobota 30. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 14630,- Kč.
 
Canada (Pinzolo)
Dovolená Itálie 2020 - Jižní Tyrolsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Canada (Pinzolo), s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 5. červenec až neděle 12. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 86 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové, v přírodě v aktuální ceně 15519,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jižní Tyrolsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal