Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Park Hotel Terme Romantica s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Itálii v lokalitě Ischia - Park Hotel Terme Romantica. Last Minute pobyty v italské lokalitě Ischia 2019.

1Italie.cz    >    
Ischia    >    

Park Hotel Terme Romantica

Vyhledávání zájezdů

Park Hotel Terme Romantica podle termínu

Park Hotel Terme Romantica
Dovolená Itálie 2019 - Ischia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Hotel Terme Romantica, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu pondělí 15. červenec až pondělí 29. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 43407,- Kč.
 
Park Hotel Terme Romantica
Dovolená Itálie 2019 - Ischia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Hotel Terme Romantica, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 15. červenec až pondělí 22. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 17632,- Kč.
 
Park Hotel Terme Romantica
Dovolená Itálie 2019 - Ischia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Hotel Terme Romantica, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 11. srpen až neděle 18. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové v aktuální ceně 21015,- Kč.
 
Park Hotel Terme Romantica
Dovolená Itálie 2019 - Ischia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Park Hotel Terme Romantica, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 18. srpen až neděle 25. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 54 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové v aktuální ceně 21015,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Ischia podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal